07.11.2022
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Хлопці показали дуже хороший рівень футболу"


Старший тренер юнацького складу "Металіста 1925" Роман Мельник поділився враженнями та емоціями від перемоги над іншою молодою харківською командою:


- Я минулого разу казав, що приємно давати інтерв'ю з хорошим настроєм. Сьогодні те ж саме. У нас гарний настрій. Хочу подякувати в першу чергу своїм футболістам, Хлопці показали дуже хороший рівень футболу. І найголовніше, як ми й казали, вони не перегоріли. Можна сказати велике дякую команді-супернику, вони також демонстрували непоганий футбол. У першому таймі дві команди боялися одне одну. Як одні, так і інші грали в обережний футбол. А другий тайм показав, що в нас команда, все ж таки, росте і з кожною грою додає. Тому хочу ще раз подякувати футболістам. Гравці сьогодні зробили все і навіть трошки більше.


- Перший тайм нуль нуль, а в другом ваша команда вже дотисла суперників? Щось особливе доносили в перерві чи просто футболісти продовжували планомірно робити заплановане?


- Найголовніше, що команда сьогодні виконала ту установку, яка була їй дана перед грою. Те, що ми відпрацьовуємо протягом усього часу. У другому таймі ми стали трошки агресивніше грати. Пройшло хвилювання, це все відійшло і хлопці почали грати в те, що ми планували. Перемагає той, хто раніше знімає стрес.


- Сьогодні не просто перемога, а перемога в принциповому матчі, міжусібнику. Наскільки ця складова важлива для команди?


- Я завжди хлопцям кажу, що в таких матчах гравці прогресують в два рази більше, ніж коли переможуть команду нижчу за своїм рівнем. Чому? Тому що тут вони боряться зі своїми емоціями, борються з хорошим суперником. Плюс психологічний стан у них росте. з кожною перемогою вони стають впевненішими. Ця гра, думаю, нам в залік. По-тихеньку, після гри з "Олександрією", якщо ви помітили, ми почали прощупувати свою гру. І переломним моментом була гра зі "Львовом", коли програвали 2:0, хлопці проявили характер і зробили 2:2. Від гри до гри ми прогресуємо. Це радує, що команда спіймала впевненість і по-трошки набирає обертів.
Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:


Роман МельникМеталіст 1925U19
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 390