04.11.2022
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Хлопці заслужено перемогли"


Старший тренер юнацького складу "Металіста 1925" Роман Мельник прокоментував перемогу своєї команди над "Вересом", розповів про травму Казаєса та поділився очікуваннями щодо наступного поєдинку.


- Думаю, що матч склався позитивно. Перемогли сьогодні, приємно давати інтерв'ю, коли на душі радість. Сьогодні ми заслужили перемогу своїм трудом на футбольному полі під час тренувань. Ми готувалися до цієї гри, ми розбирали суперника. Це дуже хороший організований суперник. Ми зіграли на своїх сильних сторонах. Хлопці заслужено перемогли.


- Попередній тур пропускали, була перенесена гра з "Зорею", це якось вплинуло на сьогоднішній матч?


- Я думаю, що це не настільки важливо. Бо ми зіграли товариську гру, замість матчу з "Зорею". Тому це не той фактор, який допоміг нам сьогодні перемогти. А фактор того, що постійно набираємо від гри до гри і стараємося працювати на тренуваннях, в першу чергу, а хлопці потім це все виконують на футбольному полі.


- Отримав у першому таймі пошкодження Казаєс, чи є попереднє розуміння наскільки там все серйозно?


- Серйозно. Десь тиждень він пропустить. Там гомілкостоп, це щонайменше 3-5 днів. Тому на гру з "Металістом" він не поїде. Це для нас втрата. Сьогодні вийшов Сабалаєв, який замінив Казаєса і показав теж хорошу гру. Кожному футболісту даватиметься шанс. Сьогодні він дався такою ціною, а завтра кожен заробляє свій шанс трудом на тренуваннях. Тому я думаю, що у нас кожен футболіст, який виходить на заміну, він готовий показувати хорошу гру.


- Наступний поєдинок проти земляків, міжусібник. Чи підійдуть з правильним настроєм футболісти, не перегорять?


- Я буду сподіватися, що такого не станеться. Ми будемо налаштовувати їх тільки на перемогу і наша задача показувати хорошу гру і радувати своїх вболівальників позитивним результатом. Зробимо все можливе й неможливе, щоб здобути перемогу в цьому матчі.




Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:


Роман МельникМеталіст 1925U19
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 392