28.10.2022
Олег Голодюк:

Олег Голодюк: "Зоря" виглядала свіжішою та швидшою"


Тренер "Металіста 1925" Олег Голодюк прокоментував поразку своєї команди від "Зорі".

- Емоцій не лишилося, як і у пацанів у роздягальні. Дуже важка гра, до пропущеного голу виглядали дуже непогано, мали моменти. Перший гол нас трошки надломив, а другий у роздягальню, можно сказати, відправив у нокаут. До футболістів притензій не маю, повірте вони зробили макисимум що могли на даний момент. Ми приймаємо цю поразку і тільки через роботу ми маємо пройти цей етап, щоб реабілітуватися у наступних іграх.

- На десятій хвилині Бичек отримав жовту за симуляцю, але після того, як я передивився епізод, виглядало, що симуляції не було?

- Ми програли, а як програли... Я не буду розбиратися, я спілкувався з Костею (Бичек - примітка) він також підтвердив, що симуляції не було. Нехай це буде на сумлінні інших людей.

- Чому не грав Віталій Пономар?

- Він отримав ушкодження на передматчевому тренуванні, перед грою у Львові. На жаль, скоріш за все, ми втратили його до зимової паузи.

- У чому причина провалу команди сьогодні?

- Це комплексне питання. У нас у колективі немає жодних питань, повірте, я зі сторони бачу, в такому колективі мріяв би працювати будь-який тренер. Буває, можливо, не витримували темп суперника. Зараз важко щось говорити, потрібно зробити висновки і мені було помітно, що "Зоря" виглядала свіжішою та швидшою. Це вже розберемся.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:


Олег ГолодюкМеталіст 1925УПЛЗоря
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1219