27.10.2022
Дмитро Капінус:

Дмитро Капінус: "Зоря" - важкий суперник"


Захисник "Металіста 1925" Дмитро Капінус у інтерв'ю Даші Лелюк розказав про підготовку команди до гри проти "Зорі".

- Дмитро, як проходила підготовка до гри з "Зорею" та чи встигли відновитися після матчу з "Рухом"?

- Так, було достатньо днів для відновлення. Один день у нас був вихідний, після цього два тренування. Підготувались до "Зорі" дуже добре, це важкий суперник, у складі якого багато досвідчених гравців, але ми добре готові.

- Що можеш сказати про майбутнього суперника. Які сильні сторони у "Зорі" та за рахунок чого можно отримати над ними перемогу?

- Вони дуже добре пресингують, ми це можемо використати проти них, граючи на контратаках. При цьому, ми не будемо відмовлятися від своєї гри та будемо дотримуватися настанов тренера.

- Ти приходив до "Металіста 1925", як гравець правого флангу захисту, зараз граєш зліва у обороні. Як відчуваєш себе на цій позиції?

- Я намагаюсь оптимізуватися до будь-якої позиції, на якій мене ставить та бачить тренер. Але, звісно, більше звик грати на правому фланзі.

- Знаєш як завершився матч між командами минулого сезону? Ми крупно поступились, чи буде це додатковою мотивацією помститися та отримати перемогу?

- Чесно, рахунок не знав. Я думаю, це буде непогана мотивація, усі хлопці будуть виходити на поле з великим бажанням.

- Як взагалі настрій в команді, враховуючи всі зміни у тренерскому штабі та як всі налаштовані перед цією грою?

- Всі пристосувались до змін, у всіх позитивний настрій. Готуємось.
Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:


Дмитро КапінусМеталіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 638