23.10.2022
Олег Голодюк:

Олег Голодюк: "Команда грала один за одного"


Тренер "Металіста 1925" Олег Голодюк після нічиєї з "Рухом" поспілкувався з журналістами.

- Складна гра. Напевно, як і будь-яка гра у Львові проти львівських команд. Ви знаєте, напередодні у нас стались зміни в команді, але це питання не до мене. Я не в курсі ситуації і можу коментувати лише саму гру. Важка гра, але хлопці молодці. Останні дні всі були у стресовій ситуації, але знайшли в собі сили та зіграли один за одного. Не поступились "Руху" у боротьбі і за це отримали винагороду наприкінці гри, забивши гол. Хоча на мою суб'єктивну думку, напевно, нічиєю більше повинен бути задоволений "Рух".

- Ваша команда дуже непогано сьогодні виглядала, була рівна гра. Як ви розподіляєте обов'язки з Едмаром та як відчуття на лавці у якості вже тренера?

- У нас повністю рівноцінні обов'язки, у нас нема головного тренера. У нас дві людини, яким довірили, точніше не лише нас двоє, є ще тренер по воротарям та тренер по фізичній підготовці. Нам довірили, не знаю на який час, керувати командою і ми робимо все від себе можливе, щоб хлопці отримували насолоду від тренувань, хоча ще пройшло мало часу. Взагалі така ситуація, ще до кінця не можемо усвідомити, лише два дні працюємо з командою, для нас це нове і для команди. За ці два дні ми їм ще не могли нічого дати, це все заслуга команди, вони грали один за одного, вони грати вміють. Вони не робили нічого нового, просто робили те, що і раніше.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:


Олег ГолодюкМеталіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1286