18.10.2022
Валентин Валієв:

Валентин Валієв: "Забив свій перший м'яч, дуже радий цьому"


Про перший гол на цьому рівні, кому присвячений він та про підготовку до яскравого святкування голу розповів півзахисник юнацького складу "Металіста 1925" Валентин Валієв:


- Валентине,  ти вийшов на поле на початку другого тайму, коли після першої частини зустрічі була нульова нічия. Як вважаєш, чого не вистачало команді у перші 45 хвилин?


- Складно грати проти "Минаю", бо вони діють в три центральних захисники, плюс два латералі, складно зламати таку оборону. У другому таймі на "втомлений ніжках" зробили рахунок, зробили результат. Хочу подякувати тренерському штабу, який дав мені можливість проявити себе. Я забив свій м'яч перший, дуже радий цьому. Присвячую гол своїй родині, яка перебуває зараз у Харкові, я дуже за них хвилююся. Своєму дядьку, який захищає країну, троюрідній сестрі, яка також захищає країну.


Дуже важко зараз грати мені основного гравця, не підпускають, бо слабкий фізично. Втім, буду тренуватися. У мене ще багато часу, щоб адаптуватися до цього футболу ю-19.


- Тебе з якими настановами випускали на футбольне поле? Бо тактично команда не перебудувалася, але змогла здобути результат у другому таймі?


- Зробити "суєту" якусь. Забити м'яч, зачепитися, заробити штрафний, це я вмію. Мав момент і його реалізував.


- У тебе було яскраве святкування голу. Довго його тренував?


- Так, тренував. Мене навчив Сергій Петрович Беспаленко, це тренер з боротьби. Навчив, дякую йому за це, таке святкування для нього.

Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:


Валентин ВалієвМеталіст 1925Минай,U-19
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 478