18.10.2022
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Хлопці почули мене в перерві"


Про нулі після першого тайму, агресію попереду та тренерське чуття розповів старший тренер юнацького складу "Металіста 1925" Роман Мельник після перемоги його команди над "Минаєм":


- У першу чергу, хочу сказати, що команда "Минай" дуже організована. Ми передивлялися дуже багато їх попередніх матчів. Ми розуміли, що вони будуть грати другим номером. Вони діяли на своїй половині поля, намагалися зіграти на контратаках. Всі зони були перекриті, трошки, на мій погляд, у нас не допрацьовували наші крайні захисники. Були малоактивні, старалися більше грати назад, ніж вперед. Також так діяли наші флангові нападники. Отримували м'яч і замість того, щоб робити шоу, вони грали  назад. Знімали з себе відповідальність, перекладали її на іншого футболіста. Тому не було того, що ми награвали. Мало було забігань, вбігань. Але я радий, що хлопці почули мене в перерві, стали грати агресивніше і це призвело до того, що ми сьогодні перемогли.


- Просто попросили більше агресії чи були ще якісь перебудови?


- Ми випустили Валієва, який забив перший гол. У таких матчах, коли суперники закриваються, важливо забити перший, другий гол. Потім гра складатиметься легше. Так і вийшло. Ми розуміли, якщо команда вдало та організовано діє у захисті: як ми можемо забити гол? Ми можемо забити зі стандартів, ми це відпрацьовували на тренуваннях і сьогодні це зробили. За рахунок індивідуальної майстерності футболістів. Ми забили перший гол, команда суперників розкрилася і нам стало легше грати, стало більше моментів. Дякувати Богу, що ми сьогодні реалізували практично всі моменти, які в нас були. Те, що я казав раніше. Десь ми не могли реалізувати, а сьогодні це вдалося. Сподіваюсь, що так буде і надалі.


- Три з чотирьох голів забили гравці, які вийшли на заміну. Це тренерське чуття?


- Напевно, що так. Як кажуть, тренер відчув. Хотілося трошки освіжити гру. А хлопці, які грали в першому таймі, вони, як я казав, мало грали на атаку, більше перестраховувалися, мало було агресії. Тому захотілося, щоб вийшли хлопці, які можуть додати  агресії. Вони додали, результат на табло. Ми працюємо та рухаємося далі.
Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:


Роман МельникМеталіст 1925U-19
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 394