15.10.2022
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Перший тайм нам у залік, а ось по другому будемо розбиратися"


Головний тренер "Металіста 1925" Валерій Кривенцов прокоментував результат матчу проти ФК "Львів".

- Я ще до гри казав гравцям, коли ми готувались до матчу, що "Львів" дуже організована команда, з характером і бійцівськими якостями. Ми попереджали своїх футболістів, що буде саме так. Ми зіграли сьогодні за двома схемами, перший тайм нам вдався, двічи забили та створювали моменти, контролювала хід гри. Коли повели в рахунку, ми трансформували тактичну схему та перейшли на гру у три центральних захисники. Намагались зіграти на результат, але пропустили не обов'язковий гол і ще суперник мав моменти. Мене непокоїть, що ми програємо велику кількість єдиноборств, з таким браком, який був сьогодні, важко розраховувати на які-небудь серйозні завдання. Перший тайм нам у залік, а ось по другому будемо розбиратися.

- Немає розуміння, чому такий слабкий другий тайм?

- Буду розмовляти з футболістами, ми змінили трошки схему, але не всі до кінця правильно виконували, що повинні були робити.

- Ви вже не перший раз змінюєте так схему гри, як вам гра у три захисники? Подобається?

- Є деякі ігри, коли треба переходити на цю схему. Я вирішив, коли вели у рахунку, треба перебудуватися на цю схему. З гравцями ми її відпрацьовували на тренуваннях, але не все вийшло сьогодні. Будемо робити аналіз та ставати сильніше.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:


Валерій КривенцовМеталіcт 1925ЛьвівУПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 670