14.10.2022
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Результат сьогодні по грі"


Про нічию, прогрес у грі та голи на рівному місці після матчу проти ФК "Львів" розповів старший тренер юнацького складу "Металіста 1925" Роман Мельник.


- Враження після сьогоднішнього матчу позитивні, оскільки здобули одне очко і радує, що команда в другому таймі не опустила руки після рахунку 0:2, а проявила характер і виборола одне очко. Думаю, що, можливо, можна було і всі три очки у другому таймі вибороти, але, напевне, результат сьогодні по грі.


- Складається таке враження, що всі голи, які проускає ваша комана - трапляються на рівному місці. Ви згодні з цим?


- Ви правилно помітили. Ми хлопцям на розборах матчів також постійно про це кажемо: ми собі самі привозимо проблеми. Так якось стається, що суперник забиваємо нам дуже легко, а ми забиваємо дуже драматичні голи. І не забиваємо ті, які ми повинні забити. Сьогодні у нас знову вихід Островськго один на один. Забий він і ми вже говорили б зовсім про іншу гру. Ми старамося робити роботу над помилками, яких ми припускаємося в простих ситуаціях, відпрацьовуємо це на тренуваннях, щоб хлопці менше помилялися. Думаю, що ми вже робимо трошки менше помилок, але, як кажуть, немає межі досконалості. Будемо працювати та вдосконалювати свою гру.


- І загалом по грі, і після "Олександрії" говорили, що грає стає краще і болівальники відзначають, що гра є, але результат поки не приходить. Як ви оціните тенденцію розвитку саме гри?


- Так, напевно ми прогресуємо від гри до гри. Матч проти "Олександрії" показав, що ми можемо грати в футбол з хорошим суперником, який мав дуже хороші результати. Ми показали гідну гру, яку ми мали, щонайменше, не програти. І сьогодні, трошки не задоволений першим таймом, хлопці не виконали ту установку, яка була перед грою. Але вони почули мене в перерві і зовсім іншим був другий тайм. Тому, ще раз кажу, ми працюємо, у нас молода команда. Якби у нас було більше футболіств з минулої команди, які більш зіграні... Тому потрібно трошки більше часу для зіграності, для взаєморозуміння гравців на футбольному полі. Командний дух також має виробитися у таких матчах. Сьогодні хлопі показали, що вони можуь бути командою, яка може вийти зі скрутного становища. Тому будемо прогресувати далі.
Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:


Роман МельникМеталіст 1925U19
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 390