14.10.2022
Ігор Курило:

Ігор Курило: "Здається, що ми добре підготувалися"


Про не зіграний матч проти "Олександрії", підготовку до "Львова", стадіон в Ковалівці та вплив ситуації в країні на футболістів - у інтерв'ю ведучій клубних соцмереж Даші Лелюк перед матчем зі "Львовом" розповів захисник "Металіста 1925" Ігор Курило.


- Ігоре, привіт. Така ситуація склалася, що матч з "Олександрією" скасували в останній момент. Це якось психологічно вплинуло на команду?


- Всі хотіли зіграти цю гру. Ми вже мали велику паузу перед тим. Підготувалися до неї, всі хотіли перемогти, але, як бачимо, наш ворог не спить. Така ситуація і всі вже чекаємо на завтрашню гру.


- Як пройшла підготовка до гри зі "Львовом"?


Все, як зазвичай. Ми тренувалися за планом, підготувалися, розібрали цю команду. Мені здається, що ми добре підготувалися і завтра чекаємо на них.


- Що можеш сказати про "Львів", наскільки складно буде проти них грати?


- Комана з заходу України, де, здебільшого, на перший план виходять бійцівські якості. Прості хлопці, які захочуть в нас забрати очки, але ми, зі свого боку, постараємося не дати їм цього зробити.


- У цьому сезоні ви грали усі матчі, окрім "Дніпра-1" на "Олімпійському". Якраз та гра лишається єдиною, яку програли. Чи не буде складніше грати зі "Львовом" через те, що прийматимемо суперника в Ковалівці, а не на "Олімпійському"?


- Та ні. Сподіваюсь, що ніяк не вплине, це була випадковість. Точніше, не випадковість, бо програли ми там по-ділу. Але завтра, думаю, стадіон в Ковалівці стане для нас фартовим.


- Взагалі, ситуація в країні на цьому тижні якось вплаває на настрій команди, можливо, додає нервовості? Чи всі зосереджені лиш на тренуваннях та на матчі?


- Звичайно, ситуація в країні всіх нас хвилює, кожен переживає за свою країну, за її територію, але, коли вихдимо на тренування, всі хлопці відпускають цю ситуацію і стараються виконувати те, що каже тренер.
Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:


Ігор КурилоМеталіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 416