09.10.2022
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Один з найкращих матчів Ю-19"


Про гру проти "Олександрії", бразильське підсилення та "українського бразильця" в команді розповів старший тренер юнацького складу "Металіста 1925" Роман Мельник.


- Напевне, сьогодні був один з найкращих матчів Ю-19 у цьому сезоні. Принаймні, мені так здається. Особливо у першому таймі, де ми показали доволі таки непоганий рівень футболу. Створили кілька моментів, два було у Островського. Але знову виходить так, що ми не забиваємо свої  моменти, а нам суперник забиває з пенальті. Прикро програвати таку гру, проте значить, що ми не напрацювали сьогодні на те очко, яке мали б сьогодні заробити. 


- Тобто, незважаючи на результат, гра сьогодні дозволяє оптимістично дивитися на наступні матчі?


- Так, я вам скажу, що після матчу я висловив хлопцям велику подяку за те, що вони показали сьогодні непогану гру, показали самовіддачу. Трошки не вистачило нам реалізації моментів. А так, по ставленню, по грі, яку продемонстрували хлопці дивимося з перспективою в майбутнє.


- Роман Петрович, два бразильських новачки в команді. Як оцінюєте їх гру, як вони вливаються в колектив?


- Це хороші футболісти, хорошого рівня. Я думаю, що це підсилення не для нашої команди, а для нашого клубу. Сподіваюсь, що  в майбутньому вони виростуть в футболістів першої команди. І це, дійсно, мають вирости топ-футболісти, на мій погляд. У них є все: швидкість, техніка, швидкість прийняття рішень. Єдине, що їм потрібен час, щоб адаптуватися до нашого футболу. Сподіваюсь, що вони принесуть користь нашому клубу в майбутньому.


- Зіграв сьогодні за команду Островський, який цей рік починав у основній команді, потім їздив до Іспанії. Які його кондиції?


- Владислава ми добре знаємо по минулому сезону. На мою думку, це дуже хороший, перспективний футболіст. Я йому бажаю тільки успіхів. Так, можливо, потрібно трошки попрацювати над реалізацією моментів. Але він ще дуже молодий, він може вдосконалити свої вміння і вирости теж в хорошого "українського бразильця".


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:


Роман МельникМеталіст 1925U19
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 712