29.09.2022
Ростислав Гуренко:

Ростислав Гуренко: "Трошки не вистачило везіння"


Захисник "Металіста 1925" Ростислав Гуренко розповів чого не вистачило задля позитивного результату у грі проти "Колоса", про взаємодію з новачками та емоціями від тренувань за участі Едмара:


- Ростиславе, здається, що сьогоднішня гра проходила за ініціативи "Металіста 1925", але переміг "Колос", чому так вийшло, на твою думку?


- Я так вважаю, нам трошки не вистачило везіння. Як кажуть завжди, забивайте свої голи... Якщо б ми забили той свій гол, коли м'яч влучив у поперечку, мабуть, гра б пішла інакше. Пенальті, я так теж вважаю, не знаю звідки суддя взяв це пенальті. Воно також трошки вплинуло на нашу психологію.


- Про пенальті. Ти бачив цей епізод, що там відбулося, на твою думку? Не фолив Сабалаєв?


- Не фолив. Ні, я так не вважаю. Він спочатку зіграв у м'яч, а потім уже за інерцією просто врізався в нього гравець "Колоса, він сам впав. Нічого страшного. Найголовніше: треба працювати, я завжди це кажу, і забивати свої голи. У нас трошки не вистачає везіння, можливо, майстерності. Будемо підтягувати це на тренуваннях, намагатимемося забивати більше голів, щоб вболівальники раділи за нас, та й ми самі раділи.


- Ростиславе, під час паузи до команди приєдналися нові гравці у складі команди, потрібно знову зіграватися?


- Я вважаю, що ні. Вони розуміють наш футбол, вони розуміють, що від них хоче Роман Петрович, він доносить це до них. Вважаю, якщо вони це розуміють, то не буде важко зігратися. Думаю, ви бачили, що новачки не випадали.


- До тренерського штабу приєднався Едмар. Він більше взаємодіє з Ігорем Ногейрою чи українським гравцям також щось підказує?


- Спочатку більше перекладав для Ігора, що хотіли від нього бачити. Потім уже на тренуваннях він також нам підказує, куди потрібно бігти, куди потрібно віддавати передачі, бо в нього дуже великий досвід. Він з нами ділиться ним, а ми слухаємо та прислуховуємося до нього.


- Мабуть, всі у складі вашої команди росли у дитинстві на грі Едмара, приємно, що така людина працює разом з вами?


- Це дуже приємно, так. Я в дитинстві ходив на кожен матч старого "Металіста", дивився, як Едмар грав. Той склад, який був у Маркевича, то був найкращий склад, клас, супер.
Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:


Ростислав ГуренкоКолосМеталіст 1925U19
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 640