10.09.2022
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Цю перемогу ми заслужили своєю працею"


Про першу перемогу, режим тренувань та стан травмованих гравців розповів після перемоги над "Дніпром-1" старший тренер юнацького складу "Металіста 1925" Роман Мельник.


- Скажу, що команда спрацювала, мабуть, як єдиний механізм. Вони виконали завдання, які тренерський штаб ставив перед командою на початку матчу. Та виконали ту установку, яка була дана їм, кожному футболісту окремо. Команді велике дякую за самовіддачу на футбольному полі та за бажання виграти цей матч.


- Погодні умови не сильно заважали їм виконувати всі настанови?


- Дійсно, погодні умови були дуже важкі, поле було важке. Проте багаж бажання сьогодні зробив  своє. Вони показали хорошу гру і зробили хороший результат. Тому, я думаю, що погодні умови сьогодні, напевне, на нашу користь, бо результат на табло.


- Вболівальникам можна тепер розраховувати на продовження позитивних результатів?


- Будемо старатися. Ми працюємо зараз в триразовому режимі, у нас постійно є зарядка, коли прокидаємося, в обід тренування, увечері тренування. Тому, я думаю, що цю перемогу ми заслужили своєю працею на футбольному. Тому ми будемо далі працювати та старатися радувати наших вболівальників хорошою грою і хорошими результатами.


- Є гравців з числа трошки більш досвідчених в команді, які зараз не грають. Коваль ще не грав у цьому сезоні, Баранов на ношах залишив поле у минулій грі?


- З Барановим у нас дійсно проблема. Ми зробили йому МРТ, мають бути результати вже. І тоді вже будемо знати, яка там ступінь травми. Я думаю, що у нас є молоді футболісти, які сьогодні показали, що вони можуть грати в футбол, можуть прогресувати і замінити старших футболістів, які у нас травмовані.  Ми працюємо, ми налаштовуємося в кожному матчі на перемогу, будемо старатися радувати наших вболівальників тільки перемогами. Коваль уже на тижні має починати з нами працювати. У нього також була підозра на меніск, але все обійшлося. Ми до середи відпочиваємо і в середу починаєм працювати і Єгор має бути з нами в загальній групі.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Роман Мельникю19u19
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 579