09.09.2022
Бека Вачіберадзе:

Бека Вачіберадзе: "У команді багато знайомих"


Про повернення до України та давніх знайомих розповів новачок "Металіста 1925" Бека Вачіберадзе у своєму першому інтерв'ю у якості гравця клубу.


- Першу частину футбольного 2022-го ти провів у Грузії. Як наважився, що тебе переконало повернутися до України? Не було страху?


- Страху не було - це скажу одразу. Оскільки Україна - це мій другий дім, я прожив тут багато років. Я з 11 років живу в Україні, відтак ніякого страху в мене не було.


- Як у тебе виник варіант з "Металістом 1925"?


- На мене вийшли представники клубу. Ми поговорили з ними, потім я поговорив з Валерієм Сергійовичем Кривенцовим, все обговорили і ось я тут.


- Мабуть, не є секретом що в тебе тут багато давніх знайомих? 


- Так, у команді багато знайомих. З Борячуком я грав, з Русиним та Габелком. Провели дуже багато часу разом, починаючи з Ю-16. З Андрієм (Борячуком, - ред) взагалі разом у збірній були, ми 1996-го року народження.


- Розкажи, будь ласка, про себе, як про гравця, для тих хто раніше не стежив за тобою. На яких позиціях можеш зіграти, де зручніше грати? Які якості є сильними, на твою думку, а де потрібно додати, можливо?


- Можу зіграти в центрі поля, як опорного півзахисника так і на позиції під нападником. Мої сильні сторони? Я думаю, що це техніка. А додавати треба щодо фізики.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Бека ВачіберадзеМеталіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 995