02.09.2022
Самуель Обінайя:

Самуель Обінайя: "З кожним матчем будемо додавати"


Чого не вистачило задля перемоги у грі проти "Ворскли, гру проти старших суперників та передачу капітанської пов'язки розповів півзахисник юнацької команди "Металіста 1925" Самуель Обінайя:


- Самуель, сьогодні, здається, ваша команда була максимально близько до того, щоб набрати очки. Як вважаєш, чого не вистачило для цього?


- Нас до гри дуже сильно мотивували, показували відео, нас гнали уперед, казали, що потрібно грати за рахунок своїх сильних якостей. Думаю, що трошки не вистачило реалізації, трошки не пощастило. У наступних матчах все буде трошки інакше, переможемо, принесемо очки для клубу і все буде добре.


- Тобі на днях виповнилося 17, у команді є ще молодші за тебе хлопці. Вікова категорія змагань Ю-19. Наскільки складно грати проти на кілька років старших суперників?


- У нас не було хорошої фізичної підготовки. Ми не бігали, не достатньо займалися у тренажерній залі. Потрошку втягуємося і вже фізична підготовка в нормі, з кожним матчем будемо ще додавати. З гравцями все нормально, з усіма можна грати.


- У попередніх матчах команд з капітанською пов'язкою виводив Ростислав Гуренко, а ти був віцекапітаном. Сьогодні це робив ти, хоча і Ростислав також був на полі? Можливо це пов'язано з твоїм днем народження чи були інші причини?


- Просто нам трошки не щастило в попередніх матчах і ми змінили, щоб нам трошки пощастило. Тому вирішили все трошечки змінити, усе було інакше і якоюсь мірою, мабуть, принесло свої плоди.


- Ти забив свій перший гол на цьому рівні, взагалі це перший гол команди у новому сезоні. Приємно? Які емоції від голу?


- Дуже хороші емоції, дуже приємно. Цей гол я присвячую людям, які нас захищають, своїм рідним, вболівальникам, тренерам, усьому клубу. Дуже приємний гол, але, на жаль, трошки не пощастило в кінці матчу.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Самуель ОбінайяМеталіст 1925ВорсклаU-19
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 582