02.09.2022
Роман Мельник:

Роман Мельник: "Нам не вистачило реалізації"


Старший тренер юнацької команди "Металіста 1925" Роман Мельник після гри проти "Ворскли" розповів про прогрес у діях своєї команди, набір очок та брак реалізації. 


- Насамперед скажемо спасибі нашим Збройним Силам України за те, що дають можливість проводити матчі, що сьогодні наша гра пройшла без повітряних тривог. Це найголовніше. Щодо гри, сьогодні ми були близькі, щоб набрати очки, але трошки нам не пощастило. Нам не вистачило реалізації, ми мали 3-4 хороших моменти, але не забили. Натомість "Ворскла" реалізувала те, що ми самі їй подарували. Друга помилка, це молодий хлопець вийшов на заміну 2006-го року народження, припустився цієї помилки. Але нічого страшного. Будемо працювати над помилками, значить ми ще не заслужили цю перемогу, ці набрані очки.


- "Ворскла" більше володіла м'ячем, але у другому таймі саме гольових моментів було саме у "Металіста 1925" більше. Згодні, що були ближче до перемоги?


- Так, у другому таймі були ближчими до перемоги, були хороші моменти і після кутового, і з гри. Десь не вистачає нам майстерності у наших футболістів. "Ворскла" дещо майстерніша, більш технічно навчена команда. Ми не здаємося, ми працюємо і ще раз працюємо. Сподіваюсь, що у наступному матчі ми зачепимо, як мінімум, очко.


- Три зіграно. Глядачам, мабуть, не з руки оцінювати чи є прогрес у команди. Ви, як головний тренер бачите? Бо суперники ж різні, треба на рівень суперників зважати при оцінці.


- Я думаю, що наші вболівальники сьогодні побачили прогрес. Сьогодні команда грала трошки в інший футбол, уже більше з'явилося психологічної впевненості, більше контролю м'яча, більше моментів почали створювати. Але реалізація та технічна майстерність наша трошки підводить. Думаю, що ми від гри прогресуємо по-тихеньку. Ми маленькими кроками прийдемо до тієї гри, яку хоче бачити наш клуб. Бажаю "Ворсклі" теж перемог у наступних матчах. А ми будемо йти своїм шляхом, будемо більше працювати, щоб у наступному матчі здобути позитивний результат для нас. 
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Роман МельникМеталіст 1925U19
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 470