01.09.2022
Вендел:

Вендел: "Це дуже великий крок у моїй кар'єрі"


Про приїзд до України під час війни, стрибок з Другої Ліги до УПЛ та агентів Клейтона і Едмара розповів бразильський півзахисник "Металіста 1925" Вендел.


- Ти вже виступав в Україні. Але це було до повномасштабного російського вторгнення до нашої країни. Як ти наважився в такий час приїхати в Україну?


- Так, вперше я приїхав до України у серпні минулого року, через війну мені довелося повернутися до Бразилії, де я залишився 4 місяці. Потім мої менеджери подзвонили мені і сказали, що є можливість повернутися сюди. Я не роздумував і сказав так, тому що це був ще один шанс, який вони дали мені, здійснити свою мрію. Це дуже складний момент для всіх нас, але я справді ідентифікую себе з Україною, відчуваю зв'язок тому вирішив повернутися.


- Твій попередній клуб - "Вовчанськ" грав у Другій лізі. Зараз ти перейшов до "Металіста 1925", який виступає в УПЛ, що для тебе означає такий перехід?


- Це означає, що це дуже великий крок у моїй кар’єрі – бути в такій команді, як "Металіст 1925". Це дуже хороша команда, з чудовими, технічними гравцями, з дуже гарною структурою гри. Думаю, цей перехід дасть новий поштовх для розвитку моєї кар'єри.


- Твої агенти Клейтон та Едмар. Як ти з ними познайомився? Що можеш про них сказати? Наскільки вони важливі у твоїй кар'єрі?


- Я можу сказати, що я був у потрібному місці в потрібний час. Едмар прийшов подивитися одну з ігор "XV Пірасікаби", команди, де я грав. У цій грі я виклався з усіх сил. Завдяки цьому я йому сподобався, і він поговорив з моїм тренером Денисом, сказав, що я йому сподобався. Тож Денис сконтактував моїх батьків з Едмаром, і після цього моя кар’єра гравця сильно розвинулася. Едмар і Клейтон - сенсаційні люди, вони дуже допомагають мені в усьому, що можуть. Вони завжди дають мені поради, вони говорять мені, що я повинен робити на полі і як мені діяти. Клейтон та Едмар для мене, як батьки. Мої досягнення завдяки їм.


- Розкажи про себе, про свою родину?


- Моя сім’я для мене все, без них я ніщо. Якщо я сьогодні тут, це завдяки їм. Вони завжди заохочували та підтримували мене, ми дуже єдині, і я дуже сумую за рідними, я їх дуже люблю.


- Розкажи про себе, як про футболіста? На яких позиціях ти можеш зіграти? Які свої якості вважаєш сильними? А в чому потрібно додавати?


Мені подобається грати на позиції центрального півзахисника. Також можу діяти на позиції десятки або вінгера. Щодо моїх якостей, то у мене хороша передача, я люблю вриватися у вільні зони, люблю дриблінг і час від часу я забиваю голи.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


ВенделМеталіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 720