29.08.2022
Андрій Борячук:

Андрій Борячук: "Хочеться забивати голи в кожному матчі"


Про виступ команди та свій у грі проти "Чорноморця", вибір "Металіста 1925" та завдання у новому клубі після матчу проти "Чорноморця" нападник "Металіста 1925" Андрій Борячук  розповів ведучій клубних соцмереж Дар'ї Лелюк:


- Андрію! Я рада вітати тебе в "Металісті 1925". Як для тебе пройшла гра з одеситами? Чи комфортно було грати з футболістами "Металіста 1925"?


- Дякую за привітання. Взагалі була непогана гра. Розуміємо, що після такого поєдинку проти "Шахтаря" хлопці втомилися. Тому була невеличка втома, ще й погода сприяла. Але для мене це був дебют. Вважаю, що виступив непогано, але можу краще. Розумію, буду робити все, буду прагнути для того, щоб грати краще. Могла, мабуть, вся команда зіграти краще. Проте маємо те, що маємо. По нулям.


- Чому обрав саме "Металіст 1925"? Були в тебе інші пропозиції та чи довго вагався?


- Так, були пропозиції, вели ми перемовини з іншими командами. Але зупинився на "Металісті 1925", бо мені подобається ця команда, бо вона мені подобається. По-перше,  ми стараємося грати в атакувальний футбол. Ідеологія цього клубу мені підходить. Також, самі розумієте, тут є люди, які є для мене друзями, яких я раніше знав і знаю у футбольному світі. Тому я обрав цю команду.


- Які твої завдання та цілі взагалі, як у гравця в цій команді?


- Ну, насамперед хочеться в кожному матчі забивати голи та бути основним нападником.Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Андрій БорячукМеталіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 608