27.08.2022
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Нічийним результатом я задоволений"


Головний тренер "Металіста 1925" Валерій Кривенцов поспілкувався з журналістами після нічийного поєдинку з "Чорноморцем".

- Сьогодні ми грали проти гарного суперника. У "Чорноморця" багато гарних гравців і нам було протягом усієї гри дуже не просто. Ми зіткнулись із високим пресингом одеситів, який змусив нас вибивати м'яч у боротьбу, яку ми часто програвали, що призводило до атак на наші ворота. Навіть незабитий пенальті, якщо б ми його забили, це було б не зовсім справедливо, щоб ми цю гру виграли. Ставленням гравців я задоволений, але треба враховувати велику кількість новачків, треба ще час та зіграність. Борячук за нас дебютував та ще п'ять гравців які минулого сезону грали у Першій лізі. Треба час, щоб відчули УПЛ, інші швидкості та інша швидкість прийняття рішень. Сподіваюсь, що з кожною грою ми будемо додавати. Нічийним результатом я сьогодні задоволений.

- Були моменти, були удари окрім незабитого пенальті. Чи задоволені ви нічиєю, чи були ближчі до перемоги?

- Ні, ми сьогодні не були ближчими до перемоги. У суперника було багато моментів, я задоволений нічиєю, хоча ми завжди ставимо завдання перемагати.

- Як вам судівські рішення у сьогоднішньому матчі?

- Я не помітив упередженості у діях арбітра. Два епізода, коли дали пенальті та коли апелювали гравці "Чорноморця", я не бачив повтори. У динаміці, з того ракурсу що бачив я, важко сказати, треба передивлятися епізоди. Вважаю що арбітр рівно відпрацював гру.

- Було помітно, що в деяких моментах команда перетримувала м'яч у захисті, це був такий план на гру?

- Ні, такого у плані на гру точно не було. Навпаки, ми завжди просимо нарощувати темп, але все залежить від суперника. Якщо ми 3-4 хвилині грали без м'яча, бігали - відбирали, за такої спеки, повернувши його собі треба одразу віддати? Звичайно ні, за рахунок контролю брали паузу. Ми просимо грати швидко, тримати темп та динаміку атаки, це факт.

- Чи варто очікувати ще поповнення гравцями? Чи перехід Борячука закрив трансферне вікно?

- Я думаю, скоріш всього до зими зачинили. Нас залишили дванадцять гравців, прийшло дев'ять - це півкоманди. У нас було трошки більше місяця часу щоб підтянути їх фізично та пояснити наші принципи гри. Але так швидко команда не будується, елементарна зіграність, взаємозв'язки на полі, на це потрібен час. Гравці повинні інтуітивно відчувати один одного. У нас зараз є баланс досвідчених та молодих гравців, багато гравців у розквіті сил від 24 до 28 років, мікроклімат чудовий. Дуже сподіваюсь, що хлопці будуть доповнювати один одного. Бажання грати у команди є, потрібен час.

- З виходом до УПЛ ще одного клубу з Харкова, немає у команді опасіння, що до вас втратять інтерес?

- Ні, немає.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Валерій КривенцовМеталіcт 1925Чорноморець
Переглядів: 1287