26.08.2022
Ростислав Русин:

Ростислав Русин: "Нарешті зміг дебютувати"


Про возз'єднання тріо, офіційний дебют та підготовку до "Чорноморця" розповів півзахисник "Металіста 1925" Ростислав Русин


- Ростиславе, між першим та другим туром УПЛ зовсім маленька пауза, з яким настроєм підходиш до гри з "Чорноморцем" чи вдалося вдіновити кондиції?


- Дійсно, маленька пауза, але, рахую, що три дні було достатньо, щоб відновитися. Підходимо в хорошому настрої, хочемо перемогти, тому завтра гра покаже наскільки ми готові.


- Що можеш сказати про "Чорноморець", наскільки це сильний суперник?


- "Чорноморець" достатньо хороша команда ,яка любить грати з м'ячем, контролювати його, дуже швидкі фланги в них. Тому це буде дуже важка гра - 100%.


- У тебе так вийшло, що ти став гравцем "Металіста 1925" ще рік тому, але через травми офіційно дебютував тільки напередодні. Зараз пройшов усі збори, як себе почуваєш? Чи можна вже казати, що набрав оптимальну форму?


- Так, я дуже багато пропустив через травми і, скажімо так, нарешті зміг дебютувати. На рахунок кондицій, розумієте, збори це одне, а офіційні ігри - зовсім інше. Почуваю себе дуже добре, але потрібно ще додавати.


- Кілька годин тому стало відомо, що гравцем "Металіста 1925" став Андрій Борячук, твій давній друг, як ти цю  новину сприйняв?


- Це хороша новина, як і для мене, так і для команди, я вважаю. Тому що ми давно дружимо з Борячуком, грали разом, дуже добре розуміємо друг друга. Тому, надіюсь, що у нас все вийде.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Ростислав РусинУПЛМеталіст 1925Чорноморець
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 680