23.08.2022
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Матч-відкриття вдався"


Головний тренер "Металіста 1925" Валерій Кривенцов поділився враженнями та емоціями від дебютного матчу нового сезону УПЛ, в якому його команда зіграла в нульову нічию з "Шахатерем":


- По-перше, хочу сказати слова подяки Збройним Силам України, які оберігають та захищають нас, - розпочав післяматчеву пресконференцію українською Кривенцов. - По-друге, хочу привітати вболівальників з тим, що розпочався чемпіонат і тепер є можливість у кожної людини вболівати за свою улюблену команду. Що стосується гри, в такий час розпочати чемпіонат - це велика сміливість. Вважаю, що матч-відкриття вдався. Гра була цікава. "Шахтар" більше володів територіальною перевагою, але якщо подивитися на гольові моменти, то, думаю, що в нас їх було більше. Тому нічия - це закономірний результат.


- Сьогодні в Україні свято - День Прапора, але окрім того сьогодні ще День Харкова. Чи було це для "Металіста 1925" додатковою мотивацією?


- Звісно, що було. Ми хлопців привітали та попросили їх зіграти цю гру душею та серцем саме для своїх вболівальників, для мешканців нашого міста. Тому так, це було мотивацією.


- "Шахтар" для вас не чужа команда, що можете сказати про їх гру? Можете порівняти як вони грали проти "Металіста 1925" у минулому сезоні й сьогодні?


- Якщо ви спитаєте за мою команду, то я зможу вам відповісти. Що нам вдалося, а що - ні.


- Яке завдання стоїть перед командою на цей сезон?


- Виступити не гірше, ніж у минулому сезоні.Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1611