22.08.2022
Костянтин Бичек:

Костянтин Бичек: "Будемо нав'язувати свою гру"


Літній новачок "Металіста 1925" Костянтин Бичек розповів на яких позиціях він може зіграти, що для нього означає перехід до харківської команди та про очікування від гри проти "Шахтаря".


- Костянтине, вітаємо тебе з тим, що ти став гравцем "Металіста 1925". Які в тебе емоції від цього, що це для тебе означає?


- Дякую за привітання, емоції тільки позитивні. Буду старатися, буду прогресувати. Сподіваюсь на плідну співпрацю з "Металістом 1925". Це крок уперед для мене. Що ще сказати? УПЛ, вища ліга - це вже не там, де я був, скажімо так. Тепер треба тільки працювати і працювати. Сподіваюсь на найвищі досягнення.


- Певну частину зборів ти пройшов з "Металістом 1925", як тобі команда, як тобі колектив, як себе відчуваєш в ньому?


- Колектив прийняв добре, все мені подобається. Дуже гарна команда, мені імпонує стиль гри "Металіста 1925", тренери, все на найвищому рівні. 


- У Валерія Кривенцова багато різноманітних задумів, які часто складно гравцям даються. Наскільки складно у тебе проходить адаптація до того, що вимагає тренер?


- Я не можу так сказати. Це тренер бачить, як у мене проходить адаптація. Я сам по собі нічого не можу сказати. Будемо дивитися в матчах, як воно буде складатися. Сподіваюсь, що все буде добре.


- Можеш розказати про себе, як про гравця? На яких позиціях ти може зіграти, де тобі найбільше подобається грати? Які риси вважаєш кращими, а де потрібно допрацьовувати?


- Завжди потрібно допрацьовувати, в усьому. По своїх рисах? Мабуть, швидкість, не знаю. Щодо позицій - правий-лівий атакувальний півзахисник, інсайда можу в центрі зіграти. У принципі, й нападника грав теж.  


- З переліку позицій можна припустити, що раптом що, то можеш і в ворота стати? 


- Ну, ні. У ворота то вже ні.


- У першому турі нового сезону Прем'єр-ліги у "Металіста 1925" одразу серйозна перевірка - "Шахтар". Як вважаєш, наскільки готовим підходить "Металіст 1925" до цього поєдинку ну і взагалі що очікуєш від цього матчу?


- Очікую на гарну гру. На теорії розмовляли з тренером, будемо, скажімо так, нав'язувати свою гру, не підлаштовуватися під "Шахтар". Сподіваюсь, що у нас все вийде. Сподіваюсь, що буде гарний результат для нас. Та і все, побачимо.


- У "Шахтаря", порівняно з минулим сезоном, змінився головний тренер та і кадрово це зовсім інша команда. Чи звертав увагу Валерій Сергійович на це? Що змінилося в "Шахтарі" чи інша це команда?


- Звертали увагу, звісно. Але, все ж таки, не будемо забувати, що це команда рівня Ліги Чемпіонів, завжди у нас в Україні на високих місцях. Немає чого говорити, команда дуже хороша. Будемо нав'язувати свою гру.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 434