22.08.2022
Михайло Рудавський:

Михайло Рудавський: "У грі з "Шахтарем" мені є що доводити"


Новачок цього літа у складі "Металіста 1925" Михайло Рудавський розповів чому для нього особливо стати саме гравцем "Металіста 1925", як він освоївся в команді та які його очікування від матчу проти "Шахтаря".


- Вітаємо тебе з тим, що ти став гравцем "Металіста 1925". Ти в команді від початку зборів. Як відчуття, які емоції від того, що став гравцем команди Прем'єр-ліги?


- Все добре, мене дуже добре прийняли. Тренерський штаб давав мені багато порад, настанов. І я дуже добре адаптувався в команді за цей час.


- Валерій Кривенцов вимагає багато різних тактичних речей, щоб гравці це розуміли. Як з цим, були у тебе проблеми чи не було?


- Звісно, є моменти, які потрібно удосконалити. Але взагалі я розумію його вимоги.


- Ти харків'янин, ти став гравцем харківської команди. Наскільки це є для тебе приємним, важливим, принциповим?


- Так, це дуже для мене важливо, тому що я слідкую за "Металістом 1925" з самого початку. Дивився матчі у Другій лізі, і в Першій лізі слідкував. Тому для мене це дуже важливий виклик та я дуже пишаюсь, що приєднався до "Металіста 1925".


- У системі клубу працюють тренери, які були твоїми першими тренерами. Це також якось відгукується, приємно?


- Так, звісно, тому що я знаю багато вимог, знаю тренерів.


- Перший тур, дуже серйозний суперник, одна з найтитулованіших команд країни і команда, яка для тебе не є чужою? Які передчуття перед протистоянням з "Шахтарем"?


- Я вважаю, що ми добре підготувалися. Так, "Шахтар" - це дуже сильна команда, але будемо намагатися грати в свій футбол.


- Саме для тебе цей матч буде особливим чи ні?


- Звісно, це команда в якій я провів майже п'ять років. Але у молодіжці. Тому в грі з "Шахтарем" мені є що доводити.


- Є така думка серед вболівальників, мовляв, "Шахтар" зовсім не той і з ним можна і потрібно грати. Чи розділяєш ти таку думку?


- Я вважаю, що в "Шахтаря" дуже хороша академія і хлопці, які зараз грають в першій команді, вони заслуговують на це і вони проявляють свій рівень.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Михайло РудавськийМеталіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 594