22.08.2022
Роман Мельник:

Роман Мельник: "З кожною грою будемо прогресувати"


Старший тренер юнацької команди "Металіста 1925" Роман Мельник чому результат матчу проти юнацької команди "Шахтаря" вийшов саме таким. Про нову, молоду команду, а також про те, чи не зіпсується моральний стан юних гравців після цієї гри.


- Як кажуть, "перший млинець виявився глевким". Ми не робимо з цього трагедії. Будемо працювати, все у нас буде виходити. Трошки не вистачило нам часу для того, щоб хлопці зігралися і показали гідну гру проти "Шахтаря". У нас все попереду, ми будемо працювати, думаю, що з кожною грою будемо прогресувати і все в нас вийде.


- По сьогоднішній грі, не зважаючи на результат, можна було помітити і позитивні моменти. Частково у хлопців виходило?


- Так, скажу, що було декілька моментів, де ми діяли так, як мені хотілося б, щоб команда діяла. Але повторюсь, це "Шахтар" і він нам не дав можливості так, як ми планували, як ми награвали. Те, що ми задумували, нам трошки не вдалося. Думаю, що все в нас попереду, чемпіонат розпочався, головне, що він розпочався, це найголовніше. Все буде гаразд, сподіваюсь.


- Існує така думка, що можна юнацькі команди "Шахтаря", "Динамо" та "Руху" відправити в своєрідний інший дивізіон? З іншими суперниками легше буде грати?


- Ви знаєте, у цій ситуації, в яку ми зараз потрапили, думаю, що так. Якби була команда, якою ми грали в минулому сезоні, думаю ми показали б гідну гру і гідний результат. А ця команда молода, багато хлопців молодих, 2006-го року народження у нас, 2005-го. Дуже важко грати з командою, яка вже третій сезон грає одним складом.


- Така перша гра проти такого суперника, з таким результатом, не приб'є морально хлопців на старті сезону?


- Навпаки, я їх похвалив, сказав, слова, які мають їх підбадьорити. Щоб вони не опускали голови, що все потрібно заслужити на футбольному полі, у першу чергу на тренуваннях. Заслужимо перемоги на футбольному полі в процесі тренування, тоді це перенесеться на гру. Все буде добре, якщо ми будемо сумлінно працювати.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 652