22.08.2022
Конкурс прогнозів: старт сезону 2022/2023

Конкурс прогнозів: старт сезону 2022/2023


Шановні вболівальники!

Інформуємо про старт чергового сезону "Конкурсу прогнозів", який триватиме протягом сезону VBET Ліги 2022/23 років. Нашій команді належить зіграти 30 поєдинків з 15-ма різними суперниками, отже у вас буде 30 шансів поборотись за призи.

Правила залишаються незмінними: за вгадану кількість забитих м'ячів нашої команди при неправильному прогнозі результату учаснику нараховується один бал, за кожен правильно вгаданий результат матчу - два. Далі йде зростання балів, бо складніше прогнозувати події. За вгаданий результат та вгадану кількість голів нашої команди - три бали, за вгадану різницю забитих та пропущених м'ячів, а також правильний результат матчу – чотири. Нарешті, точно спрогнозований рахунок поєдинку оцінюється в шість балів.

Звертаємо увагу: у зв'язку з тим, що сезон 2021/22 не було завершено бали набрані в ньому будуть додані до підсумкових балів нового сезону, і за сумою балів двох сезонів буде обрано переможців.

Призи переможцям:
1 місце - ігрова футболка з автографом гравця на вибір;
2 місце - сертифікат на придбання (знижку) атрибутики на суму 1 000 грн.;
3 місце - сертифікат на придбання (знижку) атрибутики на суму 500 грн.;
4-10 місця - сертифікат на придбання (знижку) атрибутики на суму 100 грн.;

Перший прогноз, на матч "Шахтар" - "Металіст 1925", можна зробити вже зараз, за цим посиланням

Прийом прогнозів на конкретний поєдинок закінчується за п'ять хвилин до його початку. Турнірна таблиця учасників буде доступна всім відвідувачам сайту в розділі "Конкурс прогнозів". Зазначимо, що брати участь в конкурсі прогнозів можуть тільки зареєстровані користувачі офіційного сайту ФК "Металіст 1925".

Організатором конкурсу є ТОВ "ФК "Металіст 1925" Харків". Учасники Товариства, посадові особи організатора, а також співробітники ФК "Металіст 1925" мають право брати участь у конкурсі прямо чи опосередковано без права претендувати на призи. У разі, якщо призове місце посяде особа вищезгаданих категорій, право на отримання призу переходить до наступного учасника конкурсу.

Бажаємо успіху всім учасникам конкурсу!


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 896