21.08.2022
Акредитація ЗМІ на сезон 2022/2023 років

Акредитація ЗМІ на сезон 2022/2023 років


Шановні представники засобів масової інформації!

"Металіст 1925" оголошує про старт акредитаційної кампанії на домашні матчі команд клубу в чемпіонаті УПЛ сезону 2022/2023 рр. Акредитація ЗМІ на всі матчі сезону триватиме до 24:00 22-го серпня 2022 р., після 23 серпня можливо отримати акредитацію тільки на конкретний матч.

Від кожного ЗМІ матч зможуть відвідувати:

- друковані та інтернет ЗМІ: 1 журналіст та 1 фотокореспондент;

- телевізійні ЗМІ: 1 журналіст та 1 оператор;

- радіо: 1 журналіст;

- блогери: 1 особа

Матчі відбуватимуться у місті Київ.

Для проходження процесу акредитації необхідно заповнити відповідну форму. Після успішного заповнення форми ви отримаєте SMS-повідомлення. Про успішний результат розгляду заявки ви отримаєте повідомлення не пізніше 25 серпня.

Перевага у акредитації буде надаватись ЗМІ що відвідували матчі минулого сезону та харківським ЗМІ.

Звертаємо увагу на те, що фото, яке ви будете прикріпляти до заявки (паспортний формат, розміри 35х45 мм.), повинно бути чітким, якісним та зробленим на світлому фоні. Якщо фото не буде відповідати цим вимогам - у акредитації буде відмовлено!

Згідно з Додатковими заходами безпеки для організації та проведення футбольних матчів в Україні серед професійних футбольних клубів в умовах воєнного стану кількість ЗМІ, що можуть бути присутні на матчі обмежена: 30 представників ЗМІ та 7 фотографів. У зв'язку з цим ми вводимо правило: не пізніше ніж за добу до початку матчу необхідно повідомити пресаташе клубу про свою присутність на конкретному матчі. У разі перевищення зазначеної вище кількості бажаючих - у відвідуванні матчу буде відмовлено.

Також повідомляємо, що згідно з "Додатковими заходами безпеки" післяматчева пресконференція буде проводитись за рішенням клубу, про що буде повідомлятись під час матчу.

Про дату, час та місце видачі акредитаційних посвідчень буде повідомлено додатково.

Вхід на стадіон буде можливий лише за наявності діючої акредитації та документу що посвідчує особу.

Увага! Заявки на акредитацію приймаються виключно онлайн!


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 972