09.08.2022
Олег Мозіль:

Олег Мозіль: "Мріяв потрапити до команди Прем'єр-ліги"


Новачок "Металіста 1925" Олег Мозіль у першому інтерв'ю для клубної пресслужби розповів про те, що для нього означає перехід до команди та про бажання зіграти у Харкові:


- Вітаємо з тим, що ти став гравцем "Металіста 1925". Що це для тебе значить? Як з'явився наш клуб на твоєму шляху?


- Для мене це новий виклик у моєму житті, я завжди мріяв потрапити до команди Прем'єр-ліги, бо ще в молодості був у "Карпатах", а після того пішов своїм шляхом, починаючи з Другої ліги. Подзвонили клубні керівники, запропонували такий варіант і я на нього погодився. Ще такий момент був, що команда хоче грати в футбол і мені це дуже імпонує. 


- Ти уже деякий час тренуєшся з командою. Які враження від тренувань, колективу, атмосфери?


- Дуже позитивні враження, колектив хороший. Як я вже говорив, імпонує те, що тренер вимагає грати в футбол, не б'ємо м'яч куди завгодно, стараємося вийти через короткий пас з оборони в атаку. Мені це дуже подобається. Тому буду робити все від себе залежне.


- Ти, ймовірно, бував у Харкові на виїзних матчах у складі "Агробізнесу", але чи вдавалося подивитися місто, познайомитися з ним? 


- Бував я у Харкові на виїзних матчах. Також багато хто говорив, що місто дуже красиве. Тому сподіваюсь, що у найближчому майбутньому наші Збройні сили України переможуть ворога і команда "Металіст 1925" якнайшвидше повернеться в свою домівку. І тоді вже, надіюсь, більше розгляну місто.

Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Олег МозільМеталіст 1925
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 524