31.07.2022
Школа Клейтона Шав'єра та

Школа Клейтона Шав'єра та "Металіст 1925" - розпочинаємо співпрацю


Досягнуто домовленість про співпрацю "Металіста 1925" з дитячою футбольною школою легенди харківського футболу Клейтона Шав'єра, компаньйоном якого є ще одна легендарна особистість, ексгравець та екстренер нашого клубу - Едмар. 


Дитяча футбольна школа Клейтона Шав'єра знаходиться у Бразилії, у його рідному місті Сан Хосе де Тапейра, що в штаті Алогао. Там уже зараз тренуються понад 80 дітей. Працює кілька філій і планується відкриття нових.


- Ще коли я не закінчив кар'єру футболіста, у мене була мрія відкрити футбольну школу. Щоб дати дітям можливість стати професійними футболістами, можливо, стати новими Клейтонами Шав'єрами, - розповідає сам Клейтон Шав'єр.


Керманич бразильської дитячої футбольної школи радіє можливості співпраці з професіональним футбольним клубом в Україні.


- Для мене є дуже цікавою ця співпраця. Думаю, що вона буде корисною для обох сторін. Тому що діти будуть рости і знати, що в них є можливість потрапити в професіональний футбол. Як з Бразилії до України, так і з України до Бразилії, - пояснює Шав'єр.


- Я виступаю тільки за цю співпрацю. Я готовий і обов'язково буду допомагати обом сторонам, щоб ця спільна робота була корисною і для школи Клейтона, і для "Металіста 1925". Адже це не чужа для мене команда, до мене завжди дуже добре ставилися в "Металісті 1925" і я буду радий стати в нагоді для клубу, - каже Едмар.


Співпраця між "Металістом 1925" та школою Шав'єра має на меті не тільки можливість для бразильський дітей потрапити до професіонального футболу в Україні. А й для українських дітей, вихованців академії "Металіста 1925" поїхати тренуватися до Бразилії, щоб там їм допомогли ще більше розкрити талант, покращити техніку, підвищити майстерність.


Щодня з думками про Україну


І Едмар, і Шав'єр кажуть, що кожен свій день розпочинають з того, що читають новини про Україну, дуже хвилюються та бажають українцям аби війна якомога швидше скінчилася.


- З тих пір, як я залишив Україну, я не переставав слідкувати за українським футболом. З лютого, на жаль, довелося ще й слідкувати за воєнними новинами, які надходять з України. Дуже шкода, що в сучасному світі таке відбувається. Сподіваюсь, що скоро все буде добре. Я бажаю українцям, щоб війна закінчилася, настав мир. Хочу приїхати до України, до Харкова, побачитися з друзями, ще активніше реалізовувати співпрацю з "Металістом 1925", - каже Шав'єр.


- З першого дня від повномасштабного російського вторгнення читаю новини з України щоранку. Ви, мабуть, знаєте, що в мене лишається тесть там. Не хоче звідти їхати. Дуже хвилююся і за нього, і за всіх українців. Дуже хочу допомагати Україні, роблю це наскільки є можливість. Україна притягує, бо це країна, яка все дала мені. І кар'єру, і родину, - зізнається Едмар.


Зараз ексгравець збірної України займається агентською діяльністю, але має і тренерську ліцензію.


- У нас з Шав'єром своя футбольна агенція, займаємося справами футболістів. Але є в мене і тренерська ліцензія. І хоча з мого боку тренерська робота поки на паузі, у житті все швидко змінюється і, можливо, скоро в цьому напрямку варто буде чекати на сюрприз, - інтригує своїх шанувальників Едмар.


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:


Металіст 1925Клейтон Шав'єрЕдмар
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1622