31.07.2022
Артем Габелок:

Артем Габелок: "Будемо добре виглядати в чемпіонаті"


Півзахисник "Металіста 1925" Артем Габелок поділився враженнями від поєдинка проти "Чорноморця".


- Артеме, ти один з кількох гравців "Металіста 1925", які відіграли повністю гру проти "Чорноморця".  Як оцінюєш фізичний стан, уже дозволяє грати 90 хвилин? Ну і загалом, сьогодні гралося?


- Важка гра сьогодні була. Зрозуміло, що "Чорноморець" краще готовий фізично. Бо вони зібралися раніше, ніж ми. Фізично вони готові вже. Ми ж поки тільки набираємо форму. Виглядали вони свіжіше, нам було важко. Але пацани старалися й моментами, я вважаю, ми виглядали непогано. Знову ж таки, це товариськи гра і я вважаю, що ми провели хороший поєдинок.


- Візуально здавалося, що проти "Колоса" легше гралося, ніж сьогодні?


- Зараз такий цикл у нас. Багато матчів, ми під навантаженнями. Сьогодні також виходили на гру в такому важкому стані. Немає свіжості, але так і набирається форма. Будемо добре виглядати в чемпіонаті. Зараз, все ж таки, збори і потрібно грати, коли в тебе важкі ніжки. Збори, працюємо.


- У минулому сезоні ти діяв переважно на позиції опорника. Зараз на зборах частіше опиняєшся трошки вище у центрі поля. Тут більше подобається грати?


- Мені все рівно, де грати. Але зараз же в нас з'явився Мартин - новий гравець. Він добре виглядає на позиції опорника і в нас якраз є можливість висмикнути мене вище. Мені, в принципі, комфортно тут грати. Там можна голів забивати більше, тому мене все влаштовує.


- Старт сезону чекаєте з нетерпінням?


- Зараз, знову ж таки, збори. Ми одні закінчили, другі починаємо. Збори - це завжди найнеприємніший момент для футболістів, я вже казав про це. Відтак, звісно, що ми чекаємо на чемпіонат. Коли буде одне тренування на день, ми будемо більш свіжими. Тому, звісно, чекаємо на чемпіонат.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Артем ГабелокМеталіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 452