27.07.2022
Дмитренко:

Дмитренко: "Почуваю себе прекрасно. Можливо, навіть краще, ніж до травми"


Півзахисник "Металіста 1925" Владислав Дмитренко поділився враженнями від гри проти "Ниви" у якій він відзначився голом та асистом, розповів про свій нинішній стан та відновлення після важкої травми.


- Як загалом оцінюєш гру проти "Ниви". Наскільки вона давалася Металісту 1925?


- Була важка гра. Третя гра за шість днів, на фоні втоми команда грала. Не скажу, що нам все вдавалося, але виграли, тому і добре.


- Як щодо тебе. Гол плюс пас - хороший результат?


- Хороший результат. Але багато ще є над чим працювати. Було багато помилок. Мені потрібно тільки додавати.


- Також хочемо привітати тебе з поверненням до тренувань, гри. Як себе почуваєш, травма не турбує?


- Травма ще турбує. Ще є кілька моментів, які мені потрібно зробити, розробити коліно. Але це все нюанси. Було важке повернення, довго працював. Але слава Богу, що зараз все добре. Дуже допомагають в команді і дуже за це вдячний.


- Можеш, будь ласка, розказати, як взагалі отримав травму, як проходив процес відновлення, лікування наскільки складним він був?


- Отримав травму у вересні минулого року в товариській грі з полтавською "Ворсклою". Після того операція, два місяці ще був в Україні. А далі, завдяки нашому клубу, мені дуже сильно допомогли, відправився на реабілітацію в Сербію. Там працюють великі професіонали своєї справи, вона, справді, мені дуже сильно допомогли. Я там був близько 5-6 місяців і за рахунок цього зараз я почуваю себе прекрасно. Можливо, навіть краще, ніж до травми. Тому я дуже вдячний всім, хто мені допомагав. Це їх заслуга також.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Владислав ДмитренкоМеталіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 468