Дебютували в УПЛ. У цей день рік тому

25 липня визначний день в історії "Металіста 1925"

У цей день у 2021-му році команда безпосередньо втілила у життя завдання, яке ставилося перед нею ще в день заснування - "Металіст 1925" дебютував у "еліті" українського футболу - Прем'єр-лізі.

Приємно, що ця подія відбулася на домашній арені. На стадіоні "Металіст" у присутності 6125 вболівальників наша команда приймала львівський "Рух".

Подвійно приємно, що дебют вийшов переможними. Уже на восьмій хвилині матчу трибуни захоплено закричали - це Юрій Батюшин вдало зіграв на підбиранні і відправив м'яч у сітку воріт суперника. Історичний перший гол на найвищому рівні українського футболу.

А на 35-й хвилині класний удар з-за меж штрафного майданчика вдався Дмитру Криськіву. Він поклав м'яч під самісіньку дальню стійку, від якої він і залетів у ворота - 2:0. У другому таймі суперники один гол відіграли, але не більше. Відтак свято дебюту в УПЛ не було зіпсовано. У тому матчі наша команда грала у такому складі:

Сидоренко (к), Жичиков, Ткачук, Шершень, Западня, Габелок, Савін (Протасов 70), Криськів (Ременюк 80), Голодюк, Батюшин (Дмитренко 70), Пономар (Фабіньо 15, Єрмаков 80).

Пропонуємо вам ще раз поринути у той історичний поєдинок, переглянувши огляд матчу "Металіста 1925" проти "Руху".

Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!