24.07.2022
Літні збори 2022.

Літні збори 2022. "Штурм" - контрольний матч №2


24 липня. 17:00. Щасливе, Київська область. "Княжа-Арена". Контрольний матч №2. Літні збори 2022


Текстова трансляція матчу на офіційному сайті.


Напередодні
Період спарингів на літніх зборах "Металіста 1925" набирає обертів! Сьогодні "Металіст 1925" перевірятиме на міцність "Штурм" з селища Іванків, що на Київщині, а два дні тому наша команда виявилася сильнішою за "Колос" з Ковалівки перемога 2:1. І якщо той суперник відомий всім - адже не перший сезон виступає в УПЛ. А ось іванківський "Штурм" - це команда менш відома.  Втім, дуже амбітна.


У 2021 році "Штурм" став переможцем Чемпіонату Іванківського району з футболу. І ще в січні готувався стартувати у новому сезоні Чемпіонату Київщини з футболу. Але війна, зрозуміло, плани змінила. Тим не менше, зараз не тільки готують УПЛ до старту нового сезону, а й Чемпіонат Київщини. "Штурм" від своїх попередніх планів не відступив і готується розпочинати виступи в обласних змаганнях.


І не просто змагатися, а боротися за титул. Для цього до складу команди запросили футболістів, які мають досвід виступів у професіональному футболі. 


Щодо "Металіста 1925", то у коментарі для клубної пресслужби після гри з "Колосом" Валерій Кривенцов розповів, що проти "Штурма" 60 хвилин зіграють футболісти, які грали проти "Колоса" заключну 30-хвилинку. І навпаки: ті, що грали в старті з ковалівцями, у грі проти аматорів з Київщини зіграють у заключні 30-ть хвилин.


У будь-якому випадку, й одні, й інші будуть намагатися на практиці відпрацьовувати те, що моделювали та готували на тренуваннях.


Наступний, 3-й контрольний поєдинок "Металіст 1925" проведе 26-го липня, а суперником стане ще одна команда з Київщини - "Нива" з села Бузова, діючі чемпіони Київської області, які готуються до старту в професіональному футболі.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925Збори 2022Штурм
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 773