22.07.2022
Валерій Кривенцов:

Валерій Кривенцов: "Хлопці молодці"


Головний тренер "Металіста 1925" Валерій Кривенцов поділився враженнями від першого контрольного матчу на літніх зборах, у якому "Металіст 1925" переміг "Колос" з рахунком 2:1


- Перша гра для команди більш, ніж за 5 місяців. Як оцінюєте гру у виконанні хлопців?


- Для першої гри, начебто, непогано. Але, знову ж таки, кожну гру зараз моделюємо різні ситуації. Хочеться, щоб з кожною грою, чим ближче до чемпіонату наші дії в цих ситуаціях ставали все кращими і кращими. Якщо брати по сьогоднішній грі, то ми дали зіграти 60 хвилин одному складу та 30 хвилин іншому. У наступному матчі буде навпаки. Малюнок гри, загалом, був непоганий, особливо в перші 60 хвилин. Так, були помилки, але враховуючи, що хлопці під навантаженнями, прийшло багато гравців, нові поєднання - на все це потрібен час. Я задоволений ставленням гравців і сподіваюсь, що далі з кожною грою ми будемо додавати саме в розумінні гри.


- Ви сказали, що стартовий склад зіграв краще. Мабуть, це можна пояснити тим, що там було більше гравців, які довше перебувають в команді?


- Так, абсолютно правильно. Але там були і новачки. Все ж таки, на другі 30 хвилин склад явно омолодився. Але ми не дивимося зараз саме на результат. Ми дивимося саме на малюнок гри. Як швидко хлопці вміють приймати правильні рішення.


- Наскільки, в першу чергу, нові гравці засвоюють ваші тактичні задуми, переміщення, відкривання?


- Частина гравців засвоюють добре. З частиною гравців ми проводимо багато індивідуальних бесід, закріплюємо це на тренуваннях. Але виходячи на футбольне поле не все у нас, поки, виходить. У будь-якому випадку, нам потрібно, щоб додавали усі. У розумінні гри, в якості передач, розпізнаванні ситуацій на футбольному полі й діяти правильно та швидко.


- Пройшов уже перший етап підготовки, де був більше акцент на фізичній підготовці та не було контрольних матчів. Як ви можете його підсумувати?


- Хлопці молодці. Впоралися з тою роботою, яку ми їм запропонували. Їм було дуже важко. Це зрозуміло, бо 4-5 місяців ніхто нічого не робив. Тому, звісно, нам було потрібно дуже-дуже обережно збільшувати їм навантаження та в кінці цього 15-денного циклу, під навантаженням, ми провели сьогоднішню гру. Відтак хлопці молодці. Всі стараються, у плані самовіддачі, я дуже радий, що у нас так відбувається. Щодо розуміння, я хочу, щоб значна частина гравців ще додавала.


- Зараз буде насичений графік контрольних матчів. Поєдинки через день, а десь і поспіль. Які цілі у цих іграх?


- Нам тепер потрібно в матчах показувати те, що ми моделювали на тренуваннях. Це і відбір м'яча, і комбінації, пресинг, вихід з оборони та решта елементів гри. Тепер я вже навмисне пішов на те, що поставив багато матчів. Хочу побачити на фоні 100%-го спротиву, як наші гравці реагуватимуть на ті чи інші ситуації на футбольному полі. 


 


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Валерій КривенцовКривенцовлітні збори 2022
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1223