21.07.2022
Андрій Ременюк:

Андрій Ременюк: "Збори - це завжди важко"


Півзахисник "Металіста 1925" Андрій Ременюк через хворобу трошки пізніше за своїх партнерів по команді розпочав підготовку до нового сезону. Клубній пресслужбі він розповів про те, як підтримував форму від 24-го лютого та як вдаються тренування зараз. 


- Наскільки складно зараз дається тренувальний процес, бо хлопці тиждень набирали форму, а ти пізніше став до тренувань?


- Так, у мене була хвороба, я тиждень пропустив, але зараз тренуюсь у загальній групі. Важко, так, як і для всіх, тому що йдуть збори. Збори - це завжди важко. Ми готуємося до сезону, треба набрати максимальні кондиції, щоб їх вистачило в сезоні.


- Взагалі ось цей період від 24-го лютого і до початку зборів, якось вдавалося підтримувати форму? Як оцінюєш свої кондиції?


- Я спочатку був вдома на Вінничині, підтримував форму там. Потім поїхав до Львова, і підтримував форму там з "Рухом". Як я оцінюю форму? Добре, що були умови тренуватися. Я дякую нашій армії, солдатам, що вони забезпечують всі умови для нашої роботи.


- Як впливає війна на тебе, на твої тренування? Додатково мотивує, чи навпаки?


- Перший місяць, відверто кажучи, я не міг себе знайти взагалі. Тому що такі події ми переживали вперше у житті і психологічно було важко звикнути. Потім уже якось звик і почав тренуватися. Більше переживав за рідних. Це морально важко. Війна - це завжди жертви і тільки зло.


- Наприкінці минулого тижня команда зіграла двосторонній поєдинок? Як відчуття, емоції, від нього? Давненько вже не грали саме в футбол з одноклубниками?


- Так, дуже скучили за футболом. Я був радий зіграти навіть двосторонню гру. За всіма скучив, і за футболом також. Емоції тільки позитивні. Виплеснув все те, що відпочивав пів року, все вийшло. 
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Андрій РеменюкМеталіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 422