15.07.2022

"Сині" сильніше за "жовтих". Літні збори 2022. День 11


Сьогодні вперше від початку зборів гравці "Металіста 1925" зіграли футбольний поєдинок.


Після перших десяти днів наполегливих тренування на передсезонних зборах, сьогодні футболістам нашого клубу не довелося працювати у тренажерній залі, або ж набігати кілометраж, займаючись біговою роботою. За планом тренерського штабу сьогодні був двосторонній поєдинок. 


Відтак у протистоянні на футбольному полі зійшлися "сині" проти "жовтих". Зокрема, зіграли і шестеро гравців, які перебувають у команді на перегляді. Більшість з них захищали жовті кольори.


"Сині": Сидоренко, Шершень, Ткачук, Курило, гравець на перегляді (ГНП), Мартинюк, Габелок, Кравченко, Русин, Ременюк, ГНП.


"Жовті": Максим Коваленко (45. Ігор Потімков), Жичиков, Безуглий, Юрій Потімков, Емере, Коваль, ГНП, ГНП, ГНП, Іван Коваленко, ГНП.


Сильнішими у цьому двосторонньому матчі виявилися сині. Спочатку після розіграшу кутового на вістрі атаки опинився Шершень, який розібрався у чужому штрафному майданчику, мов досвідчений форвард 1:0. Другий гол забив нападник, який у команді на перегляді. Крапку у поєдинку поставив Кравченко, завдавши дальній точний удар у другому таймі. Тож, перемога "синіх" 3:0. Завтра у команди вихідний.


До вашої уваги голи гри зафільмовані з повітря:
Та фотозвіт поєдинку:
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:

Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1260