09.07.2022
Кривенцов:

Кривенцов: "Робимо все, щоб команда грала в цікавий футбол"


 Головний тренер "Металіста 1925" Валерій Кривенцов розповів про підготовку команди до нового сезону та кадрову ситуацію в команді.


- Валерій Сергійович, розкажіть, будь ласка, про старт підготовки. Чим займається команда зараз і які плани до орієнтовного старту нового сезону?


- Ви знаєте щодо комплектації команди, частина гравців від нас пішли. Це 11 футболістів. 10 та плюс Фабіньо, який знаходиться у нас на контракті, але в силу обставин він в Бразилії та сюди приїжджати не хоче. Я дуже ціную тих хлопців, які лишились з нами, які вирішили продовжити розпочату справу. Вони знають наші вимоги і це дуже важливо. Фактично, "кістяк" команди ми зберегли.


Зараз велика група гравців знаходиться на перегляді. Працюємо у дворазовому режимі. Вранці - це, як правило, тренажерна зала та бігова робота, а ввечері вже робота на футбольному полі. У такому режимі до 15-го липня, 16-го липня команда отримає вихідний. І потім розпочнеться другий етап підготовки, де вже будуть ігри. Інформацію про них ми озвучимо додатково.


- Зараз команда тренується в новій локації, в новому місці, але воно знайоме для вас. Як вам тут?


- Щасливе ми знаємо добре, переїхали сюди. Тут є усі умови, хороша база, три тренувальних поля, плюс одне ігрове. Є велике та маленьке синтетичні поля. Є гарна тренажерна зала. Це найголовніше для нас. Зала для теорії, де ми щодня розбираємо наші тренування. Робимо все, щоб команда грала в цікавий футбол.


- Ви вже сказали, що група гравців пішли, є футболісти на перегляді. Яким би на ваш погляд було ідеальне нинішнє трансферне вікно, ну і якими є мінімальні потреби для команди?


- Завжди будь-який тренер шукає підсилення. У нас ситуація дуже складна. Ми поїхали зі свого міста. Звісно, спробуємо, щоб наша команда була не гірше, ніж минулоріч, а можливо навіть сильнішою. Ми все для цього зробимо. Для цього ми працюємо щодня. І кожна людина, яка працює в структурі "Металіста 1925" робить все, щоб команда вирішила ті завдання, які перед нами поставить керівництво.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Валерій КривенцовМеталіcт 1925
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 848