05.07.2022
Перший тренувальний день

Перший тренувальний день "Металіста 1925". Літні збори 2022. День 1


Сьогодні футболісти провели насичений тренувальний день, розпочавши передсезонну підготовку.


Гравці "Металіста 1925" провели кілька тренувальних сесій. Уранці футболісти годину присвятили роботі в тренувальній залі, вийшовши звідки, ще сорок хвилин займалися біговою роботою.


Ще до обіду тренерський штаб провів для своїх підопічних теоретичне заняття. І тільки після цього футболісти змогли підкріпитися та кілька годин перепочити. 


Адже після вимушеного простою вони змушені наполегливо тренуватися у дворазовому режимі. Відтак уже ввечері на гравців очікувало заняття з м'ячами на футбольному полі.


Брали участь у тренуваннях воротарі: Денис Сидоренко, Максим Коваленко, Ігор Потімков. Захисники: Максим Жичиков, Дмитро Капінус, Михайло Шершень, Євген Ткачук, Юрій Потімков, Микита Безуглий, Іван Коваленко. Півзахисники: Артем Габелок, Дмитро Кравченко, Ростислав Русин, Антоній Емере. Нападники: Віталій Пономар та Ілля Зубков. А також гравці, які перебувають на перегляді.


Нагадаємо, що після учорашнього медогляду, майже усі наявні футболісти доступні для передсезонної роботи. І тільки Владислав Дмитренко та Андрій Ременюк доєднаються до тренувального процесу трошки пізніше.


Читайте також:

Недєлін: "Старт нового сезону - це показ того, що Україна живе"
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925УПЛЗбори 2022
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1791