03.07.2022
Батюшин:

Батюшин: "Тільки добрі слова, починаючи від охоронця на базі і до головного тренера"


Напередодні у Юрія Батюшина закінчився контракт з "Металістом 1925". Півзахисник у коментарі для пресслужби клубу оцінив період проведений в команді, а також поділився враженнями, які залишаться у пам'яті про "Металіст 1925":


- Юрій, півтора роки ти провів у складі "Металіста 1925". Як можеш оцінити цей період у своїй кар'єрі?


- Ці півтора роки, які я провів у "Металісті 1925", оцінюю дуже позитивно. Хороший етап, було максимально багато гарних емоцій. Починаючи від виходу до УПЛ та закінчуючи вже безпосередньо матчами в Прем'єр-лізі на домашньому стадіоні, коли приходили  вболівальники. Це було дуже класно. 


Дивіться також:
Яким було перше інтерв'ю Батюшина в "Металісті 1925"


- Саме в складі "Металіста 1925" ти дебютував в УПЛ, забив перший гол команди в "еліті". Що ці моменти означають?


- Так, дебютував в УПЛ, забив перший гол команди. Це була дуже яскрава подія, вона залишиться яскравим спогадом про цю команду. Ввійшов в історію "Металіста 1925". Про цей клуб залишаються тільки гарні спогади, враження. Можу сказати тільки добрі слова про команду, починаючи від охоронця на базі і до головного тренера.


- Що можеш побажати клубу та вболівальникам на прощання?


- Клубу можу побажати тільки розвитку. Ще далі. Я знаю, що в них амбіційні завдання, цілі. Дуже шкода, що війна зіпсувала всі плани. Але, думаю, що клуб витримає та прорветься далі. Бажаю тільки успіхів. А вболівальникам бажаю мирного неба над головою. Залишатися живими, здоровими та бути людьми.


Читайте також:
Максим Задерака: "Чудовий колектив, тренери, керівництво та вболівальники"


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Юрій БатюшинМеталіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 742