26.07.2022

"Металіст 1925" U-19 розпочинає підготовку до сезону


Сьогодні, 26-го липня, юнацька команда "Металіста 1925" розпочне навчально-тренувальний збір перед майбутнім стартом Чемпіонату юнацьких команд. Підопічні Романа Мельника, як і перша команда клубу, базуватимуться у селі Щасливе, що на Київщині. Більше того, хлопці також мешкатимуть у готелі "Al Mar", але у його сусідньому корпусі. У нашої команди буде близько місяця, аби якомога якісніше підготуватися до сезону.

"Металіст 1925" U-19 збереться по обіді, а вже ввечері проведе перше тренування. Протягом стартового тижня підготовки тренерський штаб планує переглянути низку футболістів.

Звичайно, зазнає змін склад команди, адже багато хто з футболістів через війну був змушений виїхати за кордон. Втім, головний тренер має своє чітке бачення майбутньої команди, власне, саме Роман Петрович і займається її комплектацією.

До тренерського штабу Романа Мельника увійдуть Сергій Яковенко, Едуард Столбовий та Вадим Раєвський.

Нові обличчя:

Яковенко Сергій Сергійович


Народився 10 травня 1975 року у Харкові

Сергій Сергійович - вихованець школи харківського "Металіста". Кар'єру розпочав на початку 90-х у харківському "Олімпіку". Також грав за команди рідного міста "Металіст" та "Арсенал", а закінчив професійні виступи у 2010-му році у складі кропивницької "Зірки". Працював у тренерському штабі команди "Металіст" U-21, згодом був помічником Ігоря Рахаєва в основні команді. З цим фахівцем згодом працював у казахстанському "Актобе" та харківському "Геліосі".

Нагадаємо, старт змагань серед команд клубів Прем'єр-Ліги попередньо заплановано на 23-е серпня. Відповідно, Чемпіонат юнацьких команд повинен розпочатися днем раніше.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


U19Роман МельникМеталіст 1925
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 976