04.06.2022
Навчально-тренувальний центр ФК

Навчально-тренувальний центр ФК "Металіст 1925" у Високому зазнав руйнувань


Всі ми з нетерпінням чекали на 26-го лютого 2022-го року. Саме цього дня "Металіст 1925" повинен був зіграти перший весняний матч Прем'єр-Ліги проти віце-чемпіона України - донецького "Шахтаря". Ми планували дати справжній бій одному з лідерів українського футболу, хотіли подарувати вболівальникам свято.

Але все зруйнував ранок 24-го лютого, коли розпочався бій правди зі злом. Втім, як ми добре знаємо, правда та добро завжди перемагають!

Перемагають, незважаючи навіть на те, що внаслідок ракетного удару зі сторони російського Бєлгороду значних пошкоджень зазнав навчально-тренувальний центр у селищі Високий.

Ракета влучила по території НТЦ, залишивши після себе вирву глибиною у п'ять метрів. У будівлях вибиті майже всі вікна, сильно пошкоджені фасади, внутрішні приміщення та деякі комунікації, знищено частину закупленого обладнання та екіпірування команди на новий сезон. Дісталося і футбольним полям, які також зазнали ушкоджень. Вибух був такої сили, що залишки грунту розкидані в радіусі більше ста метрів від його епіцентру.

Все зруйноване ми обов'язково відбудуємо після нашої перемоги, а вже наступного сезону "Металіст 1925" дасть гідний бій "Шахтарю", "Динамо" та іншим клубам Української Прем'єр-Ліги у вільній європейській Україні.

Слава нашим захисникам! Все буде Україна!
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1978