01.06.2022
З Днем захисту дітей та з початком літа!

З Днем захисту дітей та з початком літа!


Перший день літа в кожного дорослого асоціюється зі святом захисту їхніх діточок, а у дітей, у свою чергу, із початком чи не найулюбленішої пори року. Нажаль, у 2022-му початок літа для кожного українця є черговим днем боротьби за мир в Україні, за те, щоб до наших чад повернулися посмішки, сміх та безтурботне дитинство.

ФК "Металіст 1925" щиро вітає всіх українських дітей та їхніх батьків зі святом захисту дітей та початком літа. Бажаємо лише здоров'я, сімейного затишку та мирного неба над головою!

Ну і справже дитяче свято сьогодні було для хлопців із команди "Металіст 1925" 2014-го р.н., які вперше за 98 днів разом зі своїми тренерами Сергієм Соханем та Вікторем Камарзаєвим провели тренування на одному з полів комплексу "Арена".

Щирі дитячі посмішки, радість від зустрічі з друзями та наставниками, можливість знову грати в улюблену гру та покращувати свої футбольні навички. Що може буте кращим у такий святковий день для кожної дитини!

Запрошуємо всіх дітей цієї вікової групи на безкоштовні тренування, які відбуватимуться по понеділках, середах та п'ятницях на стадіоні "Арена" (колишній "Спартак-Арсенал"), який знаходиться біля фонтану "Каскад", з 16:30 до 18:00. Комплекс розташований на вулиці Клочківська, 43/47 (метро "Історичний музей"/"Майдан Конституції" або "Університет"/"Держпром").


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 216