27.05.2022
Капінус та Криськів зіграли за збірну України

26-го травня молодіжна збірна України U-21 під керівництвом Руслана Ротаня провела товариський матч проти збірної Стамбулу. Це аматорська команда, яка свого часу представляла Туреччину у Кубку регіонів УЄФА. Цим поєдинком молоді українці продовжують підготовку до червневих матчів відбору до Чемпіонату Європи 2023-го року.

"Синьо-жовті" в кожному з таймів використали різних виконавців, по тайму зіграли і представники "Металіста 1925" Дмитро Капінус та Дмитро Криськів. Команда Капінуса свій міні-поєдинок виграла з рахунком 4:0, Криськіва - 3:1.

Українці провели гру у такому складі:

1-й тайм: Трубін, Дідик, Боль, Брагару, Капінус, Білошевський, Михайленко, Хлань, Алефіренко, Кулієв, Супряга

2-й тайм: Нещерет, Таловєров, Батагов, Сич, Вівчаренко, Михайленко, Криськів, Судаков, В'юнник, Ванат, Кухаревич

Голи: 86, з пенальті - Алефіренко 6, 44, Кулієв 34, Супряга 36, Кухаревич 47, 79, Вівчаренко 77

Вірменія - Україна

Нагадаємо, що домашні поєдинки проти Північної Македонії та Франції "синьо-жовті" проведуть у Стамбулі.

Фінальна частина молодіжного Чемпіонату Європи запланована на літо наступного року. Відбудеться вона у Румунії та Грузії. Участь у турнірі візьмуть 16 команд. Окрім господарів це дев'ять переможців груп відбору, краща друга команда та чотири переможці плей-офф.

Наразі збірна України у своїй групі посідає друге місце, відстаючи від французів на шість очок та випереджаючи сербів на два.

Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!