02.05.2022
Інформація щодо повернення квитків

Інформація щодо повернення квитків


Шановні вболівальники!

Через початок війни на території України чемпіонат Vbet Ліги було достроково завершено. До вашої уваги інформація щодо повернення коштів за квитки на матчі "Металіст 1925" - "Шахтар" та "Металіст 1925" - "Ворскла", що не відбулись:

Квитки, придбані у касах стадіону "Металіст", на сайті metalist1925.club та в клубному додатку

Повернення коштів за придбані квитки відбуватиметься у касі №1 після завершення воєнного стану та відновлення роботи кас. Ви зможете повернути кошти у повному обсязі або обміняти на квитки на матчі нового сезону. Для повернення необхідно будет надати друковані квитки (квитки придбані на сайті або в додатку можна показати на екрані смартфону). Сайт metalist1925.club відновить роботу після закінчення военного стану.

Квитки, придбані на сервісі "Інтернет-Білет"

Для повернення коштів необхідно зробити запит на пошту vozvrat@internet-bilet.com.ua (вказавши у листі дату та суму покупки, інформацію про квитки (сектор, ряд та місце), а також останні чотири цифри карти з якої була здійснена покупка квитків). Звертаємо Вашу увагу, що буде повернення 100% коштів вартості квитка без урахування комісійного збору. Останній день подачі запиту на повернення коштів - 20 травня! Після цього можливий лише обмін на квитки на матчі нового сезону!

Якщо у Вас виникли питання з повернення квитків, направляйте їх на адресу fc@metalist1925.com


Якщо ви знайшли помилку в тексті, будь ласка, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter натисніть кнопку "Повідомити про помилку"
Розмір шрифту:


Металіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1288