03.04.2022
Артем Габелок:

Артем Габелок: "Я пишаюся тим, що я українець"


Півзахисник "Металіста 1925" Артем Габелок за допомогою відеозв'язку поспілкувався з ведучим інформаційної програми "Футбол NEWS", в якому розповів про своє ставлення до україно-російської війни та героїчної оборони України.

- Я згадую слова Кузьми Скрябіна: "Москалі - то хворі люди, а Вова Путін - хворий хлопець, в дупі має жабу". Я розумію, що вісім років тому він нас намагався попередити. Зараз, коли чуєш, що кажуть усі ці російські пропагандисти... Весь цей "солов'їний послід", в який люди вірять. Наскільки ж вони зомбовані, безвольні та дурні. Вони нам чудово дали зрозуміти, що Росія - це країна рабів! Те горе, яке Росія принесла в кожний український дім, в кожну українську родину, я впевнений, ми ніколи не забудемо та не пробачимо.

- Я пишаюся тим, що я - українець! Я пишаюся нашим Президентом, пишаюся кожним українцем, який бореться за свободу та не здається. Навіть, якщо місто захопили окупанти, люди виходять на мітинги, під дулами автоматів, нічого не бояться, боряться. Я пишаюся такими людьми.

- Наші Збройні сили та тероборона. Я захоплююся цими людьми, цими героями. Я пишаюся тим, що дихаю з ними одним повітрям!


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Артем ГабелокМеталіст 1925УПЛ
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 843