01.04.2022
Дерек став гравцем

Дерек став гравцем "Шапекоенсе"


Бразильський півзахисник "Металіста 1925" Дерек став гравцем клубу "Шапекоенсе", який грає у бразильській Серії Б. Наш клуб пішов на зустріч 24-річному гравцю та через війну в Україні достроково призупинив дію контракту з футболістом.

Згідно з рішенням ФІФА усі контракти іноземних футболістів та фахівців з клубами, що входять в УАФ, призупинені до 30 червня 2022 року. Це означає, що зараз будь-який легіонер з України може безперешкодно і без жодних юридичних наслідків піти в іншу команду, але влітку буде повинен повернутись у клуб, з яким має чинний контракт. Рішення про призупинення дії угоди недійсне, якщо сторони офіційно домовились про розірвання співпраці чи трансфер/оренду. Футболісти що мають діючий контракт до 30 червня 2022 р. зможуть укласти новий з іншим клубом на більший, невизначений термін.

Цього сезону через травму Дерек участь у офіційнах матчах не брав, а загалом за наш клуб провів 35 матчів, у яких відзначився 12 голами та 3 асистами.

Керівництво ФК "Металіст 1925" дякує Дереку за сумлінне ставлення до тренувального та ігрового процесів і бажає успішного продовження професійної кар'єри.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


ДерекШапекоенсеМеталіст 1925
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 715