01.04.2022
ФК

ФК "Металіст 1925" налагоджує співпрацю з ФК "Нюрнберг"


Наш клуб запроваджує кооперацію, з клубом Другої німецької Бундесліги, міста-побратима Харкова - ФК "Нюрнберг". Вже найближчим часом розпочнеться новий етап двохсторонніх стосунків між нашими клубами. Головним завданням якого будуть - спортивний, соціальний та культурний обмін.

"Від самого початку війни наші адміністративні відділи знаходяться в тісному контакті. Метою нашого співробітництва є не тільки бути на стороні клубу в час війни, але й, перш за все, швидка, без всілякої бюрократії надана допомога" - розповів Нільс Россов, головний управляючий комерційним відділом ФК "Нюрнберг", про партнерство з містом-побратимом, котре ми залюбки розвиватимемо для довготривалої переспективи.

Наступні кроки, які вже заплановано найближчимі часом:

- пожертва працівнику маркетингу ФК "Металіст 1925", котрий знаходиться в лікарні м. Харків після травми хребта. Кошти на його реабілітацію виділив ФК "Нюрнберг";
- фан-шарфик з написом "#WeStandWithUkraine - Gemeinsam für Frieden, Stoppt den Krieg", котрий можна придбати за пожертву в розмірі 15 євро;
- організація 4-6 тижневого навчального збору в юнацькій академії ФК "Нюрнберг" для п’яти 14-16 річних юних гравців з ФК "Металіст 1925" з наданням житла та харчуванням;
- запрошення команди "Металіст 1925" U-17 на змагання влітку 2022 року, котрі пройдуть на футбольній базі ФК "Нюрнберг".

Довгострокова футбольна співпраця між клубами.

"З першого дня війни ФК "Нюрнберг" дуже активно підтримує нашу команду, наших юних гравців, співробітників, а також усіх харків’ян - хочу подякувати вам за цей великий жест, за вашу підтримку. Справжні друзі пізнаються у біді. Нехай мир на нашій землі настане якомога швидше", - з вдячністю відмітив заступник генерального директора ФК "Металіст 1925" Антон Іванов.

"Цією кооперацією ми хочемо показати усім нашу позицію, що кожен працівник, гравець, фанат нашого клубу бажає миру, свободи та дотримання прав людей в усьому світі", - доповнив Нільс Россов.

Коли буде можлива перша офіційна зустріч представників команд - на жаль, наразі, ще не відомо. Для обох клубів є важливим, в даній ситуації, встановити тісний зв’язок, для подальших довготривалих стосунків наших клубів.

До сьогодні зусиллями команди, фанатів та партнерів ФК "Нюрнберг" будо зібрано пожертвування, на які відправлено конвой медичних засобів, а на веб сторінці unserclub.de кожен охочий може надати допомогу біженцям з України.

Спільний шалик ФК "Нюрнберг"- ФК "Металіст 1925" буде в продажі під час акції солідарності "Мир і свободу Україні" в суботу 02 квітня, о 18:00 годині, біля місця дислокації стенду "UnserClub" - палатка поблизу сцени на площі Kornmarkt в м. Нюрнберг. Вартість - 15 євро.

Ще одна можливість допомоги - придбати шалик під час домашньої гри між ФК "Нюрнберг" та ФК "Дармштадт 1898", яка відбудеться в суботу 09 квітня, на стадіоні імені Макса Морлока.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Металіст 1925Нюрнберг
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1264