16.02.2022
Андрій Недєлін:

Андрій Недєлін: "Агресори можуть отримати по зубах"


Виконавчий директор "Металіста 1925" Андрій Недєлін у коментарі "Tribuna.com" розповів про обстановку в команді, зважаючи на ситуацію в Україні, чи вплинула вона якось на українських та іноземних футболістів "Металіста 1925", у якому режимі зараз функціонує клуб та подякував українським військовим.

- Андрій Миколайович, як легіонери "Металіста 1925" реагують на розмови про можливе повномасштабне вторгнення Росії в Україну? Немає таких, що відмовляються повертатися зі зборів в Туреччині в Україну?

- Як легіонери реагують? У нас абсолютно спокійна обстановка. Паніки в очах немає, ніхто з легіонерів не підходив, не скаржився на свою долю. Немає жодних хвилювань щодо можливого вторгнення. Боюсь припустити, але, здається що вони тут ніякої подібної інформації не отримують. Наші інформаційні канали вони навряд читають. Для них все на рівні чуток. Втім, ні до мене, ні до когось ще з керівників не зверталися з такими проханнями, про їх переміщення до Бразилії, повернення до Грузії.

- А яка реакція в українців, не панікують?

- Українці у нас дуже бадьорі хлопці, з сильним духом. Вони все це, схоже за зовнішніми ознаками, переводять у жарти. І, звісно, до кінця ніхто не бажає вірити у таку можливість. У цій ситуації, яка склалася і до чого це може призвести. Але, знову ж таки, українці, перш за все, підтримують себе, своїх партнерів по команді. Жодних проблем взагалі не спостерігаємо. Всі готуються до старту чемпіонату, всі розуміють, що старт буде дуже важким. Футболісти повністю сконцентровані на тренувальному процесі. Жодних проблем, немає у них ніяких поганих очікувань від повернення до Україні.

- Можливо, хтось з футболістів попросив достроково розірвати контракт, щоб залишити Україну?

- Ніхто ні з якими проханнями щодо припинення контрактів не звертався. Ця тема в середині колективу не особливо обговорюється. Грубо кажучи, футболісти зараз ізольовані від цього процесу. Коли спілкуються з рідними, як вони нам кажуть, також ці теми не обговорюють. Відповідно немає нічого такого, що може вплинути на їх подальшу роботу в нашому клубі. Негативу ніякого немає. У футболістів все добре, вони продовжують працювати. Починається остання стадія підготовки на зборах. Їм зараз стало значно легше у фізичному плані. Відповідно, розкріпостилися в емоційному плані і це впливає на їх настрій.

- Клуб буде працювати в штатних умовах?

- Щодо роботи клубу все гаразд. Всі роботи відбуваються в штатному режимі. Працівники нашої тренувальної бази в Високому тиждень тому почали готувати поле. Розчистили сніг, закрили поле спеціальним покриттям. Готують тренувальне поле, яке у нас з підігрівом, все роблять для того, щоб футболісти після повернення з Туреччини, останній тиждень перед поновленням чемпіонату провели на полі з натуральним покриттям. Нам усе це вдається. Весь наш персонал зараз максимально задіяний до підготовки побуту та тренувального процесу команди. Усе нормально.

- Ви особисто взагалі вірите в можливий напад Росії? Українська армія зможе дати відсіч?

- Мені особисто навіть на хочеться обговорювати цю тему. Робити якісь посили до всесвіту. Можуть чи не можуть. Перше за все, я хотів би висловити подяку нашим військовим, котрі вселяють упевненість в нас. Я впевнений, що у нас достатньо сил засобів та інструментів, щоб відбити будь-яку атаку. Ми достатньо сильна нація, дуже сильна країна. Ми знаходимося на своїй землі і якісь загарбники теоретичні нас не мають лякати. Тим більше, що цивілізований світ має відреагувати на це належним чином. Якщо у когось є якісь думки, що нас можна так легко образити, я б "притримав коней" і на їх місці навіть не думав рухатися в наш бік - агресори можуть отримати по зубах.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Андрій НедєлінМеталіст 1925
Tribuna.com
Переглядів: 2329