13.02.2022
Габелок та Задерака про зимову підготовку

Габелок та Задерака про зимову підготовку


Гравці "Металіста 1925" Артем Габелок та Максим Задерака розповіли про те, як гравці "пижаться" на зборах та які від цього бувають наслідки, яка форма у команди та чи помітний прогрес у молодих футболістів.

Артем Габелок

- Артеме, як проходять збори? Уже більша частина позаду. З того, що пропонує тренерський штаб, усе вдається виконувати?

- Дуже важкі збори цьогоріч, багато працюємо над фізикою, пісок, гірка, стрибаємо. Дуже важкий збір саме у цьому році чомусь, не знаю. Дуже велике навантаження, через це такі результати в спарингах, я вважаю, бо всі дуже втомлені. Але працюємо задля майбутнього, знаємо, що це піде нам на користь. Тож, "пижимося", працюємо, когось навіть "просифонило", у когось пронос, але це збори, працюємо.- Кажуть, що в що взимку така робота - це найголовніше для футболістів?

- Так. Немає для футболіста гіршого часу, ніж збори. Тому усі ми зараз терпимо. Дуже важкий час для нас. Проте працюємо, бо знаємо, що це потрібно, просто необхідно.

- Ти рік тому приєднався до "Металіста 1925", яким був цей рік?

- Рік був цікавий. Ми вийшло до УПЛ. Загалом, завдання виконали і зараз сподіваюсь, що і в цьому році також виконаємо завдання, котре стоїть перед нами. Все чудово. Настрій відмінний, погода відмінна, збори відмінні.

- "Шахтар", "Динамо", "Дніпро-1", "Ворскла" - це перші чотири суперники "Металіста 1925" після поновлення сезону. Є якесь хвилювання через те, що потрібно набирати очки у цих матчах?

- Це серйозні суперники. Звісно, і підготовка у нас така ж серйозно. Але так склалося, що саме ці чотири команди наші перші суперники, дуже серйозно готуємося та сподіваємося, що будемо брати очки з цими командами.

- Зіграли вже немало спарингів. Різні результати, як оцінюєш ці поєдинки?

- Знову ж таки, важко. Нові хлопці прийшли, молодь підключають, під навантаженням усі. На результат зараз немає акценту. Більше набрати фізичну форму. Моментами виглядаємо пристойно. Втім, зрозуміло, результату немає. Але це збори, головне, що буде в чемпіонаті.

Максим Задерака:- Значна частина зборів пройдена. Як оцінюєш свій стан та як вважаєш - чи наближається команда до найкращих кондицій?

- Виконали ту роботу, яку нам запропонував нам запропонував тренерський штаб. Виконали великий обсяг бігової роботи. Зараз, думаю, що ми вже виходимо на підсумковий результат, на якість футболу. Зараз будемо звертати багато уваги на взаємодію та зіграність. Здається, що ми вже підходимо до піку своєї форми.

- Загалом, результати у контрольних матчах на зборах не радують?

- Знаєте, раніше казали, що якщо на зборах є результат - тоді в чемпіонаті буде дуже важко. Сподіваюсь, що так і буде. Повторюсь, що ми зробили більше акцент на бігову роботу, на навантаження, велике навантаження фізичне. Тобто акцент був на "фізику". А зараз вже будуть матчі, у яких вже буде потрібно показувати якість.

- Тренерський штаб уже вирівнює вас у підготовці, щоб підійшли до матчів у оптимальній формі?

- Так, плавно підходимо до поновлення чемпіонату. Я впевнений, що буде оптимальна форма вже на першу гру.

- З вами працює низка молодих футболістів, як вони вливаються у колектив?

- Так, хлопці стараються. З кожним тренуванням додають, розуміють ті вимоги, що є у тренерського штабу. Уже помітно прогрес молоді.

- Щодо контрольних матчів. Ти у нас, поки що, найкращий бомбардир?

- Ну, поки що вдається забивати. Сподіваюсь, що все це перенесеться на чемпіонат. Дай Бог, щоб у чемпіонаті я своїми голами допомагав команді здобувати результат команді.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Максим ЗадеракаАртем ГабелокМеталіст 1925Збори 2022
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 739