03.02.2022
Андрій Шабалін:

Андрій Шабалін: "Учора весь день пройшов у тренажерній залі"


Тренер з фізичної підготовки "Металіста 1925" Андрій Шабалін розповів про останні тренувальні дні команди та які кондиції футболісти мають набрати до першої гри другої частини сезону.

- Андрій Павлович, як ви можете оцінити фізичний стан гравців "Металіста 1925" на цьому етапі зборів?

- На цьому етапі зборів у нас все йде за планом. Звісно, не обходиться без дрібних м'язових травм. Але ми з тренерським штабом та медичною службою максимально намагаємося запобігти травмам. Щоб до кожного тренування футболісти підійшли в оптимальній формі.

- Учора через негоду займалися в тренажерній залі? Над чим працювали?

- Так, учора весь день у нас пройшов у тренажерній залі. У нас було два тренування. На першому заняття ми працювали над мобільністю кульшового суглобу, над еластичністю м'язів. Також попрацювали щодо верхнього плечового поясу. Після цього у нас були процедури відновлення. А ввечері працювали над м'язами кору. Тож, учора була ось така, доволі плідна робота.

- Хлопці сильно втомилися після двох таких напружених тренувань?

- Так, дійсно, вони дуже втомилися. Бо в нас ще позавчора була швидкісна силова робота, біг вгору. Ми провели достатньо інтенсивний день. А наступного дня, як вже йшлося, ми провели роботу в залі. Тому хлопці дуже втомилися, але вони всі молодці.

- У команди попереду ще три тижні зборів. Чи можемо ми сказати, що до першої гри після паузи, до "Шахтаря" підійдемо у хорошій формі?

- Так, дійсно, ми зараз працюємо щодо цього. Все йде чітко за планом. І до першої гри з "Шахтарем" ми підйдемо в кращій, оптимальній формі. І покажемо все, що можемо і навіть більше.


Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Андрій ШабалінМеталіст 1925УПЛЗбори 2022
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 569