22.01.2022
Емере та Островський про початок зимової підготовки

Емере та Островський про початок зимової підготовки


Лідери юнацького складу "Металіста 1925" Антоній Емере та Владислав Островський своєю хорошою грою в першій частині сезону привернули увагу тренерського штабу основної команди клубу. Молоді футболісти розповіли про свої амбіції, як їх прийняли старші партнери по команді та як вони витримують навантаження на початку зборів

Владислав Островський:- Владислав, давай розпочнемо розмову з першої частини сезону, у останньому турі УПЛ ти дебютував у складі "Металіста 1925", ти став наймолодший дебютантом клубу за час виступів на професійному рівні. Які були тоді враження, емоції, можливо, трохи пізніше, з усвідомленням, вони змінилися? Пригадай, будь ласка, той час?


- Емоції були позитивні. Було, звісно, трошки несподівано, що мене викликали та внесли до складу. Коли виходив на заміну, то був присутній певний мандраж. Втім, коли вийшов на поле, вже все пройшло і було, як зазвичай. Так, прикро, що програли. Але нічого страшного - все попереду.

- Ти розпочав зимові збори з основним складом. Загалом, для тебе тренування з першою командою не новина, але повноцінно тренуватися з основою, все ж, інша справа. Розкажи про свої емоції та відчуття зараз?

- Звісно, що важко, якщо порівнювати з юнацькою командою. Треба все робити швидше, бо інший рівень, інший темп гри. Важко, але буду старатися продовжувати у тому ж дусі.

- Як старші товариші по команді сприйняли тебе, можливо, хтось намагається щось підказувати?

- Так, насправді всі допомагають. Хороший колектив. Навіть не знаю. Всі допомагають, все добре.

- Те, що зараз з основним складом тренується одразу кілька молодих клубних вихованців - від цього легше адаптуватися в основному складі?

- Так, звичайно, легше. Шестеро гравців з юнацькою команди. Тому і грати легше і показувати себе, вони мені допомагають.

- Ти вже казав про навантаження, хочу ще запитати. У ранковій сесії ви займаєтеся у тренажерній залі, потім на полі накручуєте кола. Наскільки важко, наскільки ці навантаження даються?

- Так, звісно, що важко. Це неприємна робота, але її потрібно витерпіти і тоді у наступній частині сезону буде легше.

- За кілька днів команда вирушає до Туреччини на наступну частину зимових зборів. Наскільки ти вмотивований, щоб і далі тренуватися з основним складом "Металіста 1925"?

- Так, авжеж, потрібно викладатися на повну, щоб взяли на збори до Туреччини та вже там проявити себе з найкращої сторони.

Антоній Емере:- Антоній, ти розпочав зараз зимові збори з основним складом "Металіста 1925". Загалом, ти і раніше залучався до тренувань з основою, але зараз повноцінно, все ж, розпочав підготовку з першою командо. Які відчуття, які емоція, які амбіції у тебе?

- Емоції найпозитивніші, дякую за довіру та й взагалі за те, що мене взяли на цей збір. Амбіції в мене найвищі: закріпитися у складі та допомагати робити результат.

- Зараз початок зборів, більше працюєте над фізичною формою. Як все витримуєш?

- Так, навантаження, звичайно, дуже великі. Щодня бігаємо, але це потрібно. Бо минулоріч у юнацькій команді ми також бігали і через це, фактично, ми і вигравали матчів вже після 70-ї хвилини. Хто каже, що це фарт, але - ні.

- Чи є хтось з основного складу "Металіста 1925", хто більше за інших намагається допомагати, щось підказувати?

- Так, нам дуже допомагає Соломон Кверкелія. Він і жартує, і підтримує, і питає як справи. Дуже багато нам допомагає. Проте загалом усі хлопці підходять, питають як справи. Колектив хороший.

- Зараз з основою не ти один тренуєшся, а одразу кілька гравців юнацької команди. Від цього легше адаптуватися?

- Я б так не сказав. Зрозуміло, що ми спілкуємося у своєму колі, навіть бігаємо разом.

- Зараз команда готується до збору в Туреччині. Що це для тебе? Можливість себе проявити?

- Так, це буде можливість для всіх хлопців закріпитися у складі, пробитися до стартового складу. Так точно і для мене. Тож, буду старатися, щоб показувати тільки найкращі свої якості.

- Окрім роботи в залі та бігової роботи є і більш футбольні заняття. Як дається те, що намагається доносити Валерій Сергійович Кривенцов?

- У нас завжди теоретичні заняття перед вечірнім тренуванням. Нам розповідають, що потрібно робити, які взаємодії мають бути. І ми намагаємося навіть на штучному, слизькуватому полі ці знання застосовувати.

- Чисто в тактичному плані, як ти саме за собою помічаєш, засвоюєш те, що Валерій Сергійович Кривенцов розповідає, як ти вважаєш?

- Так, я ж ще тренувався з основою і минулого року і знаю його вимоги. Знаю, як потрібно грати в центрі, зліва у захисті або ж справа у нападі. Але потрібне, звісно, ще час. Сподіваюсь, що пізніше зрозумію ще краще, розраховую навчитися ще більше.

- Роман Петрович Мельник тренер юнацької команди давав якісь настанови перед тим, як ви починали зимові збори з основою?

- Так. Казав, що ми маємо грати у свій футбол, що ми вміємо і він у нас вірить.
Поспілкуватися, а також обговорити цю новину ви можете у нас на гостьовій!
Розмір шрифту:


Антоній ЕмереU19Металіст 1925Владислав Островський
Пресслужба "М1925"
Переглядів: 1222